Batwoman S03E01: Mad as a Hatter

S03E01: Mad as a Hatter

S03E01: Mad as a Hatter

Batwoman se nadále snaží čistit ulice Gothamu od kriminálníků a udržovat ve městě pořádek. Batwing se k nočnímu hlídkování v terénu připojuje, jenže Luke brzy zjišťuje, že obleku nerozumí tak, jak by si přál. Alenka si mezitím odpykává svůj trest za mřížemi v Akrhamu, zato Sophie si na rozdíl od ní užívá své svobody. Ryan se zanedlouho vydá navštívit Alenku, aby z ní dostala informaci, zdali je Ryanina matka skutečně živá. Potom musí učinit těžké rozhodnutí, jestli je připravena vydat se po stopách své minulosti. Mary se chystá složit závěrečné zkoušky, které z ní udělají plnohodnotnou doktorku, ale začíná se cítit osaměle a stýská se jí víc a víc po rodině, která se velkých oslav nemůže zúčastnit. Na obzoru se objeví Alenčin tajný fanoušek, který se na oslavách chopí iniciativy a po objevení jedné z Batmanových trofejí začne spřádat své intriky. Gotham se opět stane centrem šílenství a Bat tým má ruce plné práce, ale brzy najde překvapivého spojence.

cz sk
14.10.2021
43 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Caroline Dries
Hrají:

Upoutávka k první epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Závěrečný díl druhé série naznačil, že by se v Gothamu mohl objevit další nebezpečný padouch, a castingové novinky tuto ideu nyní utvrzují. Do role překrásné Pamely Isley, alias Poison Ivy, byla obsazena herečka Bridget Regan.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás