Batwoman
62/100 - 75×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S03E06: How Does Your Garden Grow?

S03E06: How Does Your Garden Grow?

Montoyová zjistí znepokojující věc, kvůli níž se pokusí zalarmovat Ryan, aby byla připraven zasáhnout. Jedna z Batmanových trofejí si našla nového hostitele a celý Gotham by mohl být v nebezpečí. Alenka chce pomoci Bat týmu, jak jen to jde, a Sophie je připravená se pomstít za svou sestru.

cz sk
18.11.2021
406 000
43 minut

Základní info:

Režie: Robert Duncan
Scénář: Jerry Shandy a Natalie Abrams
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Robin Givens (Jada Jet), Victoria Cartagena (Renee Montoyová), Nick Creegan (Marquis Jet), Allison Riley (Dana Dewitt), …

Upoutávka k šesté epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když členove tymu zjistili že Mary je jedovatec a nemělo chybu jak Alenka barvitě vypravěla co se s ni muže stat a nečekal jsem že slunce spoušti jeji přeměnu a nemělo cyhbu jak pak uzavřeli spojenectvi a to jak Mary vyřidila Montoyovou a spol tak to nemělo chybu jsem zvědav co planuje dal a taky jak se zachova Bat tym a čekal jsem že Montoyova si nakonec začne se Sophii.

redaktor
30.3.2023 | 10:42:15
RagnarokCzD

A už se zase vracíme ke standardnímu „ty nejsi dost dobrá kamarádka“ „NE! ty nejsi dost dobrá kamarádka“ „NE! ty nejsi dost dobrá kamarádka“ „NE! ty nejsi dost dobrá kamarádka“ … -_- chjo.

12.2.2022 | 11:06:07
František Lukeš

Čekal bych více akce. Příliž mnoho dialogů,ale jsem zvědav,kam se to vyvine :-)

21.11.2021 | 10:54:10
Basim

Blbost už to jde do kytek!

20.11.2021 | 10:25:17
Lex Luthor

Říkal jsem si s kým René asi skončí nakonec to vypadá na Sofii a máme tu důvod proč bude Batwoman v Central City bude tam hledat pomoc pro Mary.

18.11.2021 | 19:33:04

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama