Batwoman
62/100 - 74×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Chystají se tvůrci postavit Batwoman proti rychlíkovi?

Chystají se tvůrci postavit Batwoman proti rychlíkovi?

Ryan Wilder se v nedávné době účastnila komiksové události Armageddon, v níž došlo k několika zajímavým momentům, které by mohly potvrzovat existenci jednoho ze známých rychlíků, proti němuž v budoucnu stane Batwoman.

5 1
19.12.2021

Ve čtvrté části Armageddonu, kterým odstartovala nová řada seriálu The Flash, si zahostovala Javicia Leslie jakožto nynější Batwoman. Ačkoliv tvůrci plánovali poslat Ryan do Central City, aby zde našla pomoc pro Mary, v níž se probudila mocná Matka příroda, Ryan do současného dění příliš nezasahovala. Místo toho jsme se s ní potkali v alternativní budoucnosti Flashpointu, který měl na svědomí Flashův úhlavní nepřítel Eobard Thawne.

V přepsané časové ose, kde se z Barryho stal nebezpečný Reverse Flash, jsme mohli vidět, že žádná z postav nebyla překvapena, že se pod maskou netopýří ochránkyně skrývá někdo jiný než Kate Kane. Můžeme tak předpokládat, že ostatní hrdinové jsou s novou gothamskou posilou dobře obeznámeni. Javicia Leslie utržila nejvíce scén s herečkou Candice Patton, jejichž postavy sdílejí velmi dobré přátelské pouto. Proto když Barry narušil Irisin a Eobardův zásnubní večírek, Ryan zareagovala pohotově a Barryho znehybnila zbraní, která umí rychlíky odpojit od Zdroje rychlosti. Ryan později poznamená, že její tým tuto zbraň potřeboval v boji proti dámě v červeném.

Na tuto referenci byla dotázána představitelka Batwoman, jestli byla s existencí této tajemné postavy obeznámena a jestli ji v brzké době uvidíme i na obrazovkách. Podle jejího vyjádření se to v této chvíli nezdá pravděpodobné. „Zatím nic nevím. Chystáme se natáčet další epizodu a její scénář jsem ještě nečetla. Scénáře dostáváme těsně před natáčením, takže bohužel nic nevím,“ prozradila herečka.

Zabloudí do Gothamu nebezpečný rychlík? Foto: DC Comics

Mezi fanoušky se okamžitě objevily spekulace, že by se v Arrowverse mohl konečně objevit Red Death, jehož jméno bylo v páté sérii Flashe několikrát zmíněno. Red Death je relativně novým přírůstkem do kanónu DC. Poprvé s ním pracovali scenáristé Scott Snyder a Greg Capullo, kteří jej začlenili mezi zloduchy z řad Temných rytířů ze série Metal.

Red Death je jakýmsi spojením schopností Flashe a Batmana, s duší zlomeného Bruce Waynea, který Flashe okleštil o jeho rychlost, aby mohl zmasakrovat své nepřátele. Roli zlého Bruce Wayna by mohla zastoupit Ryan či Wallis Day coby Kate Kane, a tvůrci by tak měli záminku postavu vrátit do aktuálního dění. Barry nakonec celou realitu zachránil, to ale nemusí nutně znamenat, že zabránil potenciálnímu příchodu nebezpečného rychlíka. Inspirují se tvůrci tímto příběhem při vymýšlení dalších crossoverů?

Diskuze /3

Stardos

Upřímně by se Red Death hodil spíše do crossoveru se zbytkem Temných rytířů nebo do Flashe. Samostatně proti Batwoman fakt ne :D

19.12.2021 | 16:08:05
matt44

ne prosim nech to nerobia, dostal by chudak na rit od zien ako naposledy flash :P

20.12.2021 | 18:34:52
Basim

No pokud by zabil batwoman a pak by šel na flashe tak proč ne jinak se do Gothamu nehodí.

25.1.2022 | 10:31:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama