Batwoman Mary přechází na temnou stranu a proměňuje se v Poison Ivy

Mary přechází na temnou stranu a proměňuje se v Poison Ivy

Mary přechází na temnou stranu a proměňuje se v Poison Ivy

Mary Hamilton si v první polovině nové série prošla největším vývojem. Z dobrosrdečné doktorky se stala vražedkyně na útěku, ale to nejzásadnější vypluje na povrch v příští epizodě. Mary se totiž promění v neblaze proslulou Poison Ivy.

6 1
19.11.2021

Ve třetí sérii má Batwoman za úkol nalézt a eliminovat nebezpečné Batmanovy trofeje, které se poztrácely po městě. Pokud tyto exotické artefakty nejsou pod zámkem, mohou napáchat řadu škod a toho, kdo s nimi přijde do kontaktu, postihne jakési prokletí, které v daném nešťastníkovi probudí negativní praktiky patřící těm nejznámějším gothamským kriminálníkům z dob dávno minulých. To se například stalo Liamu Crandleovi, který toužil zapůsobit na Alenku, a proto bezmyšlenkovitě přijal identitu Mad Hattera.

Trofeje se mohou zatoulat k nic netušícím obětem čirou náhodou a proměnit je například v krvelačného Killer Croca, nebo jsou natolik živé, že si mohou rozmyslet, kdo by pro ně byl snadným cílem. Poslední jmenované se zpečetilo naší oblíbené Mary Hamiltonové, kterou napadly šlahouny patřící Poison Ivy. Čím více času uběhlo od chvíle, kdy Ivin trn infikoval Mary, tím více se v Mary začala probouzet její temná stránka. V sedmé epizodě, která bude zároveň koncipována jako midseason finále třetí řady, bude Maryina metamorfóza zcela dokončena a z laskavé doktorky se stane druhá verze Poison Ivy.


Co to bude pro Mary znamenat do budoucna? To dnes odhalila stanice CW, která jí věnovala speciální synopsi. Ta hned ze začátku skloňuje, jak Mary byla infikována trnem od Poison Ivy. Mary Hamiltonová, která by se pro druhé dokázala rozdat, tak brzy odhalí svým přátelům a celému městu svou temnější a mnohem nebezpečnější stránku. Sama postupem času zjišťuje, čeho všeho je schopná, a vydá se splnit si své nejniternější touhy, přestože by kvůli tomu někdo mohl přijít ke smrtelné újmě. Osud si pro Mary přichystal i něco víc. Pokud se s flórou sblíží a propadne svému novému já, mohla by vrátit do světa živých dlouho ztracenou botaničku.

Nicole Kang se předvádí na nejnovější fotografii jako Poison Ivy. Foto: CW

„Chtěli jsme, aby některé ze ztracených trofejí, byly pro náš Bat tým osobní záležitost a Mary nám do tohoto plánu nejvíce pasovala,“ vysvětlovala tvůrkyně Caroline Dries, proč se rozhodli obléct Mary do zeleného. „To, že schopnosti našich padouchů jsou přenosné (z člověka na člověka), nám umožňuje pohrávat si s postavami naším osobitým stylem. Spolupracovat na tomto s Nicole byl vážně zážitek, především, když na place do toho dala všechno, zrodila se postava Poison Ivy-Mary.“

Začátkem září jsme vás informovali o tom, že Pamelu Isley budeme ve třetí řadě vídat pravidelně a ztvární ji herečka Bridget Regan, bývalá záporáčka ze sólovky o agentce Carterové. Maryina Ivy totiž posouží jako vývojové mezistádium, než se ke slovu bude drát Regan, která podepsala smlouvu na několik epizod. O původní Ivy jsme se navíc dozvěděli, že na vysoké škole měla malý románek s Renee Montoyovou, než se atraktivní botanička stala obětí experimentů, které ji dohnaly k životu plnému zla a kriminality. Jak se scenáristé s celou zápletkou popasovali, uvidíme už příští týden ve čtvrtek.

Jak se vám líbí Mary jako Poison Ivy?

  • bwns3-ivy-8x12-r2.jpg-auto-webp-width-1296-height-1943-crop-0-2--3203a94416cbcd63d7f6f5d361d5c671.jpg

Diskuze /3

Beranir

jsem to jen já, nebo podle fotky fakt vypadá jako nová postava z Mortal Kombat?

#3 Basim
20.11.2021 | 0:35:06
Lex Luthor

Zajímavé uvidíme,jak dobrosrdečná Mary zvládne roli záporačky.

20.11.2021 | 8:04:18
Basim

#1 Beranir: Ano ta tam byla v Mortal Kombat 11

20.11.2021 | 10:49:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Mary přechází na temnou stranu a proměňuje se v Poison Ivy

Mary přechází na temnou stranu a proměňuje se v Poison Ivy

Mary Hamilton si v první polovině nové série prošla největším vývojem. Z dobrosrdečné doktorky se stala vražedkyně na útěku, ale to nejzásadnější vypluje na povrch v příští epizodě. Mary se totiž promění v neblaze proslulou Poison Ivy.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás