Batwoman V crossoveru uvidíme i Wila Wheatona a dalšího Supermana

V crossoveru uvidíme i Wila Wheatona a dalšího Supermana

V crossoveru uvidíme i Wila Wheatona a dalšího Supermana

V posledním traileru na zítřejší Crisis on Infinite Earths jsme se dočkali potvrzení dalšího Supermana i jednoho překvapivého hereckého angažmá. Televizní událost roku si nenechal utéct oblíbený geek Wil Wheaton.

7 1
7.12.2019

Poslední trailer na Crisis on Infinite Earths nám v jedné scéně ukázal muže, jenž coby prorok na jedné ze Zemí (pravděpodobně na Zemi-38) varuje před koncem světa. Tuto epizodní roli ztvární v crossoveru oblíbený herec Wil Wheaton, který se asi nejvíce proslavil rolí Westleyho Crushera v dnes již kultovním sci-fi seriálu Star Trek: The Next Generation. Wil patří mezi největší geeky mezi současnými herci, a proto není divu, že si zahrál sám sebe i v The Big Bang Theory, v sitcomu o geecích. Zatím není jasné, jak dlouho jej v Krizi uvidíme, jeho angažmá je však sympatickým pomrknutím na celosvětovou populaci geeků.

Wil Wheaton nemůže chybět v televizní události roku. Foto: CW


V traileru jsme dále viděli i Bruce Waynea v podání Kevina Conroye či Black Lightninga uzavírajícího spojenectví s Flashem. Největší odhalení ale přišlo v podobě Supermanova úmrtí. Umrlým Mužem z oceli je hrdina v podání Gerarda Christophera, tedy herce, který v letech 1989–92 působil v hlavní roli v seriálu Superboy. Christopher je už čtvrtým potvrzeným Supermanem, jenž se má v Krizi ukázat. Podle showrunnera Marca Guggenheima se ale dočkáme ještě minimálně šesti postav, které nebyly odhaleny. Že by se nakonec opravdu ve svých rolích z DCEU objevili i Ben Affleck a Henry Cavill?

Christopherovu Lois si zahraje rovněž Elizabeth Tulloch. Foto: CW

Budete sledovat velkou Krizi?

Diskuze /3

CaptainDeadpool

To není Tyler?

#2 DarthRevan
7.12.2019 | 17:04:39
DarthRevan

#1 CaptainDeadpool: Ne, toho pravděpodobně umřít nenechaj, když dostal vlastní seriál.

webmaster
7.12.2019 | 17:43:16
DC Expert

Akorát je divné že vynechali Vixen.

9.12.2019 | 18:29:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Krize na nekonečnu Zemí

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod, a pokud se na něj chystáte, připravili jsme manuál, který vám pomůže se v největší události roku zorientovat.

České titulky

Epizoda S01E09: Crisis on Infinite Earth: Hour Two

cz100%
DOKONČENO

Seriál Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO.

ohodnoťte seriál

Reklama

Novinky z Gothamu

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Batwoman brání město Gotham v době nepřítomnosti svého bratrance. Proč ale Batman opravdu odešel, jsme se dosud v seriálu nedozvěděli, Pojďme se podívat na nejzajímavější teorie o jeho zmizení.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny