Batwoman
62/100 - 75×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

August Cartwright

August Cartwright

Myšákův otec, který věznil Beth a udělal z ní Alenku.

Sezóny 1
2019 - 2020

Informace

Celé jméno: Dr. August Cartwright
Aliasy: Dr. Ethan Campbell, Caterpillar
Výška: 1,75 m
Váha: 75 kg
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Seth Boston, Jerry Shandy a Ebony Gilbert
Představitel: John Emmet Tracy
Poprvé se objevil: v seriálu Batwoman

O Augustovi

August Cartwright je postavou přivedenou do seriálu čistě proto, aby mohl být otcovskou figurou pro Myšáka, který je vytvořen podle komiksové kriminálnice Jane Doe. Cartwright je svědkem nehody, kdy Joker vytlačí auto s Gabi a Beth Kaneovými z mostu do řeky. Beth vezme do zajetí a zavře ji ve sklepě a Gabinu hlavu, o kterou přišla kvůli nehody, schová k sobě do mrazáku pro svou matku, jíž chce věnovat neskonalou krásu a věčné mládí. August je talentovaný plastický chirurg, který se naučil stáhnout lidi z kůže.


Aby se mohl pohybovat na veřejnosti, přijal tajnou identitu profesora dr. Ethana Campbella na gothamské univerzitě. Zároveň vystupoval jako chirurg a filantrop. Když se Mary objevila na jeho radaru a prosila ho o pomoc, aby očistila jejího otce, který byl falešně obviněn z vraždy, August toho využil, aby se znovu shledal s Myšákem a dal mu za vyučenou za to, že ho kvůli Alence zradil. Povedlo se mu zabít falešnou Beth a Myšáka držel pod zámkem napojeného na toxin strachu, který ho měl přimět vidět Alenku jako největší noční můru. Alenka nakonec Myšáka vysvobodila a Cartwrighta předala Kate a Jacobovi, kteří se z něj pokoušeli dostat pravdu, proč zajal Beth a zničil jejich rodinu.

Cartwright rozdělil rodinu Kaneových. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama