Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Catherine Hamilton-Kane

Catherine Hamilton-Kane

Ředitelka firmy Hamilton Dynamics, druhá manželka Jacoba Kanea a matka Mary.

Sezóny 1
2019 - 2020

Informace

Celé jméno: Catherine Hamilton Kane
Výška: 1,7 m
Váha: 53 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Greg Rucka, Ken Lashley
Představitelka: Elizabeth Anweis
Poprvé se objevila: Batwoman Vol 2 #0 (listopad 2012)

O Catherine

Catherine patří k hrstce osobností, které mají v Gothamu velký vliv. Vlastní společnost Hamilton Dynamics a udržuje její chod a akcie nad vodou, ačkoliv přesně netuší, co se děje na jednotlivých laboratorních podlaží. Z prvního manželství vychovává dceru Mary Hamilton a po sňatku s Jacobem Kanem se stává velkou oporou i pro Kate.

Komiksy

Pro Catherine je Gotham domovem, v němž strávila krásné dětství převážně díky tomu, že příjmení Hamilton znamenalo jmění. Po smrti otce se stala dědičkou úspěšné společnosti Hamilton Rifle Company. Svému okolí dokázala, že vedení společnosti má v krvi a nebojí se zašpinit si ruce. Veškerý svůj čas věnovala pouze práci, ale jakmile se poprvé shledala s Jacobem Kanem, její chladné srdce roztálo. Zanedlouho byla přijata do rodiny Kaneových, za Jacoba se vdala a snažila si najít cestu k problémové Kate, která se vyrovnávala se smrtí matky a sestry svým netradičním způsobem, který se Catherine nelíbil. Když vyšlo najevo, za koho se Kate ve skutečnosti vydává, obě k sobě našly cestu.

Catherine je v komiksech bezdětná. Foto: DC Comics

Batwoman

Když celé město pátralo po nezvěstné Gabi a Beth Kaneových, ruku k dílu nejvíce přiložila společnost Hamilton Dynamics. Tělo Jacobovy manželky bylo nalezeno, zato po Beth se slehla zem. Catherine se během pátrání stala Jacobovi velkou oporou, a protože nechtěla, aby zbytek rodiny stále trpěl, podplatila koronera, aby zfalšoval Bethinu DNA a prohlásil ji za mrtvou. Jak čas plynul, stíny minulosti si na Catherine vybraly svou daň.

Catherine byla ztvárněna herečkou Elizabeth Anweis. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama