Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Dana Dewitt

Dana Dewitt

Reportérka na Gotham City News.

Sezóny 2
2019 - 2021

Informace

Celé jméno: Dana Dewitt
Výška: 1,63 m
Váha: 60 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: zrzavá
Autoři postavy: Caroline Dries
Představitelka: Allison Riley
Poprvé se objevila: v seriálu Batwoman (2019)

O Daně

Dana Dewitt je postavou vytvořenou čistě pro seriál. Pravidelně vystupuje v epizodách, v nichž přispívá svými reportážemi do televizních novin na kanálu Channel 8, kde komentuje nejnovější události, ke kterým došlo v Gothamu. Divákům mohla představit nebezpečného Executioner, který rozhodoval, zda mají jeho oběti právo žít. Rozebrala případ Catherine Hamilton-Kane, která byla údajně zabita svým vlastním manželem. Zaobírala se také situací Reggieho Harrise, na něhož byla hozena vražda Luciuse Foxe. Následně představila občanům novou Batwoman a varovala Gotham před nebezpečnou drogou Snake Bite.

Dana je odvážná novinářka, která se nebojí vstoupit na místo činu. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama