Batwoman Ocean

Ocean

Ocean

Bratr královny Safiyah a Alenčina životní láska.

Sezóny 1
2021 - 2021

Informace

Celé jméno: Ocean
Výška: 1,87 m
Váha: 65 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Caroline Dries
Představitel: Nathan Owens
Poprvé se objevil: v seriálu Batwoman (2021)

O Oceanovi

Ocean je jednou z postav, které nemají komiksový původ. V seriálu vystupuje jako botanik a vyzná se, k čemu se používají určité rostliny v praxi, nejen v té lékařské. Původně pochází z ostrova Coryana, kde se naučil bojová umění a stal se členem organizace Many Arms of Death. Pro tamní vládkyni Safiyah byl jako bratr.


Ocean je po prohřešku vykázán z ostrova. Během trénování Beth, která byla mezi Coryance přijata, se do ní zamiloval a naplánoval s ní společný útěk z ostrova, během něhož by do světa vynesli bájnou pouštní růži, která vyléčí jakoukoliv zdravotní potíž. Královna jejich lest odhalila, přes hypnotizérku Enigmu vymazala páru vzpomínky, rozpojila jejich pouto a oba vyhnala do Gothamu. V Gothamu se z Oceana stal výrobce drogy Snake Bite, na níž spolupracoval s Angelique Martinovou pro gang False Face Society, jemuž kraloval Black Mask.

Když byla Alenka poslána, aby Oceana zabila a za odměnu by se mohla shledat se svou ztracenou sestrou, na Oceana si začala vzpomínat, až oba procitli a zlomili kouzlo seslané Enigmou. Když byli oba přivedeni na ostrov za královou, Safiyah dala Alence na výběr. Buď před ní zabije svou jedinou pravou lásku, nebo se nikdy znovu neshledá s Kate. Alenka do něj nakonec dýku zabodla, ale netušila, že její čepel byla smočena léčivou pouštní růží, a jakmile by z něj byla dýka vytažena, Ocean by znovu ožil.

Safiyah ho posléze přivedla zpět k životu, aby z Gothamu ukradnul pouštní růži, když jí Alenka všechnu vypálila. Toho Ocean využil, aby Alenku konfrontoval kvůli tomu, že ho zabila. Během rozmluvy jí odpustí a oba se do sebe znovu zamilují. Byli šťastní, Ocean měl dokonce tu čest seznámit se s jejím otcem, ale všechno krásné muselo skončit. Safiyah pověřila Tatianu, aby Oceana sprovodila ze světa živých, a tím by Alence uštědřila poslední lekci.

Ocean v Alence probudil ztracenou lidskost. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Závěrečný díl druhé série naznačil, že by se v Gothamu mohl objevit další nebezpečný padouch, a castingové novinky tuto ideu nyní utvrzují. Do role překrásné Pamely Isley, alias Poison Ivy, byla obsazena herečka Bridget Regan.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás