Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Sophie Moore

Sophie Moore

Členka sboru Vran, pravá ruka Jacoba Kanea a bývalá osudová láska Kate.

Sezóny 2
2019 - 2021

Informace

Celé jméno: Sophie Moore
Výška: 1,73 m
Váha: 57 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Greg Rucka a J.H. Williams III
Představitelka: Meagan Tandy
Poprvé se objevila: Batwoman Vol 2 #32 (srpen 2014)

O Sophie

Sophie je dcerou Diane Moore a starší sestrou Jordan Moore. Na vojenské akademii se zamilovala do své spolužačky Kate Kane. Několik dní před ukončením výcviku pravda nečekaně vyplula na povrch, kvůli čemuž oběma úspěšným kadetkám hrozilo vyhození ze školy. Jacob Kane nabídl Sophie pomocnou ruku, kterou po dlouhém váhání přijala a stala se součástí gothamských bezpečnostních jednotek.

Komiksy

I na komiksových stránkách byla Sophie Kateinou tajnou láskou, s níž sdílela pokoj na vojenské akademii ve West Pointu. Dlouhou dobu musela skrývat svou sexuální orientaci, aby si mohla splnit svůj sen stát se plukovníkem. Kate z akademie nakonec odešla, zato Sophie se vypracovala na vyšší příčky a vedla výcvikové hodiny na vojenské škole poblíž Gothamu. Sophie se se svou bývalou láskou nakonec ještě jednou potkala na charitativní akci, ale jakmile vyšlo najevo, že Kate je zasnoubená, rozhodla se na ni úplně zapomenout.

Sophie je v komiksech učitelkou. Foto: DC Comics

Batwoman

Sophie byla po nástupu k Vranám vyřazena z hlavních operací a svým kolegům zprostředkovávala klíčové informace skrze vysílačku. Postupem času na sobě zapracovala natolik, až jí bylo umožněno vyměnit monitor za služební zbraň a zastupovat velitele Kanea v době jeho nepřítomnosti. Sophie věřila v poslání Vran, ale jakmile se jí do cesty připletla Ryan Wilder, uvědomila si, že po boku netopýří strážkyně by dokázala změnit věci k lepšímu efektivněji. Podaří se jí změnit prohnilý systém?

Postavu v seriálu ztvárňuje herečka Meagan Tandy. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama