Batwoman
63/100 - 72×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Nová upoutávka láká na příchod Jokera a Pamely Isley

Nová upoutávka láká na příchod Jokera a Pamely Isley

V půlce ledna bude pokračovat třetí série Batwoman, v jejíž druhé polovině se hlavního slova chopí Ryanin bratr Marquis, jehož postava se dočkala zajímavého přerodu. Upoutávka taktéž vyzradila příchod Bridget Regan, která si zahraje pravou Poison Ivy.

4 2
25.12.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lex Luthor

Tak se jim splnil sen a dostali černého Jokera, když jim to nevyšlo v Black Lightningovi, který byl předčasně ukončen tak ho dali do Batwoman.

25.12.2021 | 13:58:02
František Lukeš

Těším se na to :-)

25.12.2021 | 16:26:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama