Batwoman Ryan Wilder v novém teaseru přebírá kápi po Kate

Ryan Wilder v novém teaseru přebírá kápi po Kate

Ryan Wilder v novém teaseru přebírá kápi po Kate

Stanice CW láká na zimní premiéru druhé sezóny zbrusu novou upoutávkou, v níž se Ryan Wilder nezaleká zodpovědnosti a přehazuje si přes ramena černou kápi. Javicia Leslie je zcela připravena na svůj komiksový debut, dostane se jí v Arrowverse vřelého přivítání?

5 3
19.11.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Lex Luthor

Dám ji šanci ať ukáže co umí

19.11.2020 | 23:05:35
phill420

Určitě, těším se na pokračování. Ale stejně se spousta fanoušků zachová, jako hyeny. Bohužel…

20.11.2020 | 9:35:34
AuroN

Zachovám se jako „hyena“. Na tohle koukat nebudu. :)

21.11.2020 | 2:31:41
František Lukeš

Není umění kritizovat to co jsem neviděl ještě :-) Navíc i ty hyeny se na to podívají a hlavně i kritici :-)

21.11.2020 | 9:03:44
Snowleopard

Neviděl jsem u Batwoman zatím žádnou episodu a po shlédnutí tohoto krátkého teaseru se s jistotou také na žádnou nepodívám.

Samotná věta „time to be powerful“ vystihuje krásně momentální situaci, kde se do seriálu a filmů protlačují herci a herečky černé pleti na úkor kvality a přesnosti adaptovaného materiálu. Na twitteru člověk nečte v podstatě nic jiné než jak by měli černoši hrát silné postavy, hrdiny a být „powerful“.

Asi jsem teda ta hyena, ale já se radši podívám na přesný a kvalitní seriál než na ten kde jsou násilím nacpaní herci co tam nemají co dělat jen pro to, aby se stanice zavděčila minoritám.

21.11.2020 | 14:17:33
Buboflies

Skoda predchadzajucej Batwoman, oblubila som si ju a boli tam nacate zaujimave dejove linky s oboma sestrami a dalsie…avsak som zvedava a tesim sa na pokracovanie s novou predstavitelkou – verim, ze senaristi to bravurne zvladli a podari sa im nas zasvätit do deja, ako to bolo aj v pripade prvej serie.

10.12.2020 | 8:19:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Luke Fox se představuje jako Batwing

Luke Fox se představuje jako Batwing

CW dnes odhalila, že Gotham má nového hrdinu. Dlouho očekávaný příchod jednoho z dalších členů Batfamily je konečně tady. Luke na konci druhé série naplní svůj osud a společně s Batwoman budou vymetat zločinem prosáklé uličky. Jak se vám líbí Batwingův oblek?

Reklama

Trailer k druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny