Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

S04E01: Monsieur et Madame Bete

S04E01: Monsieur et Madame Bete

Líbánky Cat a Vincenta se výrazně zkrátí, když se od J.T.ho dozví, že se někdo snaží odhalit identity bestií. Zatímco se snaží zjistit, kdo stojí za touto hrozbou, Tess se zdráhá pomoci, protože se všichni snažili jít dál a žít normální životy.

cz sk
2.6.2016
830 000
43 minut

Epizodu napsanou Bradem Kernem režíruje Stuart Gillard.

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dixiberousek

Je to skvělí začátek nové řady už jsem si stáhla první díl 4.řady a je to fakt super ale vsadím se že tam bude ještě hodně překvapení, skoro každý kdo se na tento seriál dívá předpokládá že Catherine otěhotní a nebo se Tess s Jejtým vezmou. Já doufám v oboje.

11.6.2016 | 10:23:30
vincat

Podla mňa skvelý začiatok tejto série. Neuveriteľná svadobná cesta. Budem sledovať ďalej. :)

5.6.2016 | 21:32:43
AndyN

Je to úžasný seriál a už jsem se nemohla dočkat na 4 serii :)

5.6.2016 | 17:25:54
dorianna

Lidičky, můžete mi píchnout? Celou dobu stahuju z uložto přes FreeRapid a teď mi to nejde, protože v Mozille se objevuje adresa ne http, ale https a ten rapid to nechce vzít, i když je aktualizovaný, i když to s umažu… Jsem na tohle totální laik, naučila jsem se používat jen tenhle program, torentům nerozumím, můžete mi píchnout? Jako vím, že můžu stahovat přímo z uložto, ale to trvá déle a nejde stahovat víc věcí aniž bych musela mít předplatné.

4.6.2016 | 11:38:49

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Filtr seriálů
Reklama