Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Beauty and the Beast dostává další řadu

Beauty and the Beast dostává další řadu

Beauty and the Beast dostává další řadu

Nemožné se stalo skutečností? Úplně bych se tomuhle rčení nebránila. Už po první řadě byl seriál Beauty and the Beast poměrně dost haněn a nedávaly se mu moc velké šance na obnovení. Přesto to fanoušci, kteří si říkají „Beasties“, dokázali a Beauty and the Beast dostalo druhou řadu. A tím překvapení neskončila. Stanice The CW oznámila, že obnovuje seriál Beauty and the Beast pro třetí řadu.


4 0
9.5.2014

Upřímně, lhala bych, kdybych tvrdila, že nejsem překvapená. Vzhledem k nekonečným pauzám a menšímu množství informací…, než bylo u první řady, jsem již seriálu moc šancí nedávala a poohlížela se po nějakém novém projektu. Takže pro mě osobně obrovský překvápko.

Co téhle novince říkáte vy? Jste stejně překvapení jako já? Čekali jste to, nebo jste pouze doufali, ale nevěřili? Co byste chtěli v další řadě vidět?


Podle dostupných informací by The CW mělo 15. května prozradit více o podzimním programu, tak uvidíme, kdy nám Beauty and the Beast poběží a kdy se vrátí… Již nyní je ovšem známo, že třetí řada bude zkrácená oproti řadám předchozím a bude mít třináct epizod.

Podělte se o svůj názor..

Diskuze /7

Avari

Hrozný odpad!

9.5.2014 | 18:24:55
1Bobesh1

Překvapení jako hrom! CW seriál nejdřív přesune na léto a pak mu nadělí další řadu? I kdžy teď oznámili, že bude zkrácená – absolutně nechápu :D

admin
9.5.2014 | 19:03:26
paytrack

Ačkoliv mě obnovení na úkor seriálů se stejnou (Carrie Diaries) nebo i větší sledovaností (Tomorrow People) štve, je to záležitostí korporátní politiky. The CW je televize vlastněna dvěma společnostmi – CBS a Warner Bros. a tyto dvě společnosti také dodávají do televize své pořady. V současné době však na CWčku převládají seriály od Warnerů a BatB je (myslím) jediný seriál od CBS Studios. CBS už však tento stav nehodlá dále tolerovat takže mimo to, že CWčko prakticky donutila BatB obnovit, jsou i letos nově objednané seriály napůl od WB a napůl od CBS. Navíc BatB údajně CBS vynáší z mezinárodních prodejů.

9.5.2014 | 19:30:35
vikimi

Druhá série mě vůbec nebavila…takže mě asi nejspíš nenaláká ani 3.protože mi to přijde překombinované a jaksi natahované :(

webmaster
9.5.2014 | 23:21:49
Science Fiction

Já mám z téhle zprávy radost, seriál mám ráda a byla by škoda, kdyby skončil. Hlavně doufám, že už nebudou ty šílený pauzy, to seriálu rozhodně moc neprospívá.

11.5.2014 | 9:02:03
Hexenbiest Kika

Aby byla 3 série zaujimavejší mohly by mýt Catherine a Vincent ďíťe ,a nebo by se mohla Catherine stát bestiiji.

2.7.2014 | 0:02:16
AgenTerry

Moc romanticko-akčních seriálů tu není a myslím, že má svoje místo. Moc jsem od něj nečekala, ale bavil mě, a docela jsem ho hlatala :D
Jen škoda, že bude jen 13 epizod

5.11.2014 | 19:18:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy