Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Beauty and the Beast se stalo neoblíbenějším televizním dramatem v soutěži People´s Choice Awards pro rok 2013

Beauty and the Beast se stalo neoblíbenějším televizním dramatem v soutěži People´s Choice Awards pro rok 2013

Pozor, pozor, Beauty and the Beast se stalo neoblíbenějším televizním dramatem v soutěži People´s Choice Awards pro rok 2013.

0 0
11.1.2013

Nedávno jsme vás informovali, že se seriál Beauty and the Beast dostal mezi pět nejlepších nominovaných seriálů a už v tu chvíli jsem psala, že je to obrovský úspěch. A teď jsme to vyhráli. Upřímně, kdo by to před pár měsíci asi čekal? Já tedy rozhodně ne.

Když jsem na netu narazila na to, že se bude vysílat nový seriál s tématikou krásky a zvíře, s níž jsem měla omalovánky dobře před patnácti lety, říkala jsem si: No, potěš koště.. Co tam asi tak můžou vymyslet?! Ale přesto mi samozřejmě zvědavost nedala, na pár dílů jsem se podívala a tak nějak u toho seriálu už zůstala. A vy, co tohle čtete, to asi máte podobně.

Osobně si říkám, že tohle vítězství by nám mohlo přinést docela slušnou šanci na vyhlídku další řady, což mě osobně těší, protože to bude znamenat, že vám budu moci i nadále přinášet informace a novinky o tomhle seriálu a třeba se dočkáme i dalších vítězství v dalších soutěžích. Kdo ví.. Držme si i nadále palce.

A jen tak pro zajímavost: Které další seriály s weby na Edně se umístily?

V kategorii Favorite network tv comedy se umístil seriál The Big Bang Theory

V kategorii Favorite premium cable TV show zvítězil seriál True Blood

V kategorii Favorite TV crime drama zabodoval seriál Castle

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde .

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama