Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Čeká nás situace s rukojmími a pohledný instruktor vaření

Čeká nás situace s rukojmími a pohledný instruktor vaření

Čeká nás situace s rukojmími a pohledný instruktor vaření

Pokračování druhé řady Beauty and the Beast se už nezadržitelně blíží a vy si můžete přečíst pár informací o tom, co nás čeká..


0 0
2.1.2014

Čeká nás situace s rukojmími, která by mohla skončit i v márnici a seznámení se s dvěma největšími záporáky v historii seriálu..
V jedenácté epizodě se setkáme se dvěma největšími záporáky v historii seriálu. Vlad a Omar jsou dva z nejnebezpeč­nějších mužů východní Evropy a zajdou až do krajnosti, aby získali, co chtějí, i když to znamená poškodit některého z newyorských nejlepších policistů.
V té samé epizodě bude jedna z našich hlavních postav lapena uprostřed vážné situace s rukojmím, která je uvrhne do vážného nebezpečí, nebo hůř, do márnice! S radostí vám povíme, že to nebude Vincent nebo Catherine, ačkoli jsou do tohoto smrtícího dramatu rozhodně zapletení. Ale zase na druhou stranu z tohoto šíleného utrpení vzejde nový hrdina!
Je vysoce pravděpodobné, že spolu tyto dvě novinky budou souviset a jako rukojí naši hlavní postavu zajmou tito dva gangsteři..

Na své si přijdou všichni antifanoušci Catherine a Vincenta – Catherine čeká aférka s někým jiným..
I když je Cat zcela jasné, že to mezi ní a jejím zvířetem nikdy fungovat nebude, než se zamiluje do někoho jiného, vydá se na cestu sebepoznání. Zjištění toho, kým je a co chce od života – bez Vincenta. Během toho začne chodit na hodiny vaření a bude něco mít s pohledným lektorem.


Jak byste chtěli, aby se tato aférka vyvinula? Co čekáte od těch gagsterů?

Diskuze /2

pampeliska

Moc se těším na další díly. Líbí se mi, že Cat spadly růžové brýle a nezbožňuje Vincenta za každou cenu. Každopádně věřím, že jsou si přes všechno souzeni. A to jak se to teď komplikuje, si myslím, že vymysleli dobře. Seriál se mi moc líbí, jen bych vytkla, a to oběma sériím, že se vždycky dali ti dva brzy dohromady, až moc brzy, myslím, že to mělo větší šťávu předtím. No a ještě z první řady se stále nemůžu vzpamatovat, že už tam není Evan, to byl šok, toho tam měli nechat, byl to můj oblíbenec.

Díky moc za všechno, co pro nás děláte, za vedení webu, překlad a vše kolem toho !!

5.1.2014 | 15:51:13
secrety

Já mám Beauty and the Beast velmi ráda,taky jsem teď radši, že se to komplikuje, protože už mi to začalo přicházet trošku nudné. Taky jsem velmi ráda, že si Cat nachvilku odpočine od vincenta, protože v poslední době mi trochu Vincent vadí. Ale zase mě trochu mrzí, že si nezačne s Gabem, protože mi příjde milý.

19.1.2014 | 9:48:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy