Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) "Čekají nás změny na všech úrovních," prozradila Sherri Cooperová k druhé řadě

"Čekají nás změny na všech úrovních," prozradila Sherri Cooperová k druhé řadě

"Čekají nás změny na všech úrovních," prozradila Sherri Cooperová k druhé řadě

Co prozradily výkonná producentka Sherri Cooperová a Kristin Kreuk ke druhé řadě?

Čtěte v následujícím článku.


0 0
13.10.2013

Všichni v této šou si budou muset více hlídat záda – protože v téhle šou není nikdo v bezpečí. Loni jsme skončili tím, jak Muirfield zajal Vincenta, zatímco Catherine jen bezmocně přihlížela. A v této sezoně bude mít naše seriálová hrdinka na práci víc, než jen problémy svého přítele. Dozví se také mnohem víc o svém pravém otci, odhalí fakta o smrti své matky a během toho získá nové přátele – a nepřátele.

„Přišel nováček Brad Kern a pracuje s Sherri Cooper a Jennifer Levin. A mají velké vize," sdělila Kristin. „Řada věcí, se kterými jsme začali v první sérii, je pryč, a přesto to bude v této řadě opravdu bohatá, mytologicky založená šou, na což se už opravdu těším.“


Tohle zaměření bude znamenat změny na všech úrovních. „Budeme se zabývat velkým odhalením, kdy Catherinin otec vlastně nebyl jejím otcem,“ prozradila Sherri Cooperová. „Budeme se také snažit rychle odpovědět na otázku ´Co se stalo s Gabem´? Gabe má neuvěřitelný šmrnc a směr, nejen pro tuto sezónu, ale i pro celý seriál. A bude ohromující, jak se vrátí.“ (To by mělo, protože ve finále vypadal pěkně mrtvě!).

Fanoušci mohou také očekávat více osobního příběhu jak u J.Tho, tak u Tess. A samozřejmě by to nebyla naše šou, kdyby tam nebylo také dost romantického dramatu. „Máme zájem prozkoumat některé milostné trojúhelníky, takže uvedeme další postavu, která zpochybní VinCat,“ říká Cooperová. „Právě když se zdá, že je všechno v pořádku, přijde výzva a přiměje je si říkat ´Neměla bych být radši s touhle osobou?´."

„Ti dva budou zkoušeni mnoha způsoby,“ dodává Kristin. „Chystají se je snažit dostat od sebe mnoha rozličnými způsoby. A hned první epizoda nám odtajní jeden z těch největších.“
"Ale i když budou Vincent a Catherine rozděleni, zbytek osazenstva seriálu bude víc sladěný. Skupina postav, kde všichni rádi pracují společně“, říká Cooperová. „V této řadě jsme mnohem více jako rodina“.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy