Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Na co se můžeme těšit? Na žili šťastně až do smrti?

Na co se můžeme těšit? Na žili šťastně až do smrti?

Na co se můžeme těšit? Na žili šťastně až do smrti?

Co náš čeká v pokračování druhé řady? To si přečtěte v následujícím článku. Vrátí se jedna z postav, dozvíme se název epizody dvacáté a Catherine s Vincentem stojí na startovní čáře..


1 0
29.3.2014

Epizpoda sedmnáctá nazvaná Arrested (Zatčený) nás čeká až 2. června, přesto je již nyní známo, co nás v této epizodě čeká a známe již i pár infomací o zbytku druhé řady..

Takže, co nás čeká v epizodě sedmnácté?
Vicent je zatčen a Cat se bojí, že by mohl dostat doživotí. Ve strachu, že by mohla zemřít, kdyby jej znovu ztratila, přichází s plánem, jak mu pomoct utéct z vězení a zachránit ho. Jaké je ale její překvapení, když chce jít s ním, ale Vincent protestuje… Nechá se Catherine odstřihnout poté, co k sobě konečně znovu našli cestu?


Do seriálu se nám vrátí dobře známá postava. Kdo to bude?
Nikdo jiný, než Catherinina sestra Heather. Nicole Gale Andreson, která tuto postavu hraje, musela Beauty and the Beast opustit, protože dostala roli v seriálu Ravenswood. Nyní se ale vrací. Ovšem je smůla, že se dostane do vážného nebezpečí, když je lapena do Gabeovy pomsty proti Vincentovi.

Vincent a Catherine stojí na startovní čáře. K čemu?
Beauty and the Beast se vydává na cestu za očištěním Vincentova jména. Policie i naše parta pracují na tom získat dostatek důkazů a svědků, aby dokázali svůj případ. Austin Basis (J.T.) prozrazuje, že tenhle případ povede k dalším zoufalému problému. Zdá se to jako startovní čára pro Cat a Vincenta. Ne v jejich vztahu, ale v tom, jak mohou mít normální život?

A jak se bude jmenovat epizoda dvacátá?
Ever After (Až do smrti) – Máme za tím hledat něco ve spojení s Vincentem a Catherine? Nebo nás čeká nějaké další úmrtí a například nenávist až do smrti? To zatím není známo a můžeme se pouze domýšlet.

Jaké nápady máte vy?

Diskuze /3

anndy

ach jo, proč budou dělat z Gabea zmetka :-( a malá sestra mi vůbec nechyběla, nic extra tam nepředvedla

31.3.2014 | 16:26:14
Science Fiction

No, řekla bych, že Gabe byl zmetek už předtím, pak z něj na moment byl pan dokonalý, ale zmetek je pořád zmetek. Mě lezl na nervy, ale asi je to tím, že jsem zaujatá, protože jsem vždycky moc fandila V+C. Jinak, sestřička byla vždycky taková pitomoučká husa, takže žádné překvapení, že se nechá zmanipulovat a zatáhnout do Gabeovy pomsty. Uvidíme, co z toho vzejde. Hlavně ať nám ty naše hlavní hrdiny už nerozdělujou, ať tomu všemu čelí pospolu, protože jinak už by mě scénáristi fakt otrávili. :-) :-)

31.3.2014 | 19:24:42
anndy

mě nejvíc otrávily ty pauzy a tahle je opravdu otřesná

3.4.2014 | 9:04:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy