Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Nováčci ve třetí řadě

Nováčci ve třetí řadě

Nováčci ve třetí řadě

Jste natěšení na třetí řadu seriálu Beauty and the Beast? Zatím sice stále nevíme, kdy se seriál vrátí, ale dnes vám pro zkrácení čekání přinášíme, na koho se můžete kromě vašich oblíbenců ve třetí řadě těšit. Do seriálu míří lan Van Sprang, Natasha Henstridge a Charlotte Arnold. A koho si zahrají?


2 0
30.11.2014

Do Beauty and the Beast míří lan Van Sprang a Natasha Henstridge
lan Van Sprang se v poslední době zapsal do podvědomí fanoušků především díky seriálu Reign, kde si zahrál krále Henryho. Natasha Henstridge si zahrála například v seriálu Secret Circle a míhala se i v již zrušeném seriálu Selfie. Nyní se na ně oba můžeme těšit ve třetí řadě seriálu Beauty and the Beast, kde si zahrají Boba a Carol, kteří stráví hodně času s Vincentem a Cat.
Jsou jakýmsi jejich odrazem, nebo chcete-li jejich budoucí verzí. Bystrý, okouzlující a naprosto synchronizovaný manželský pár se podělí o rady ohledně manželství a vztahu s jejich zasnoubenými (!) protějšky.
A jak se tyto dva páry potkají? Bob a Carol jsou profesionálně vypadající agenti Ministerstva vnitřní bezpečnosti, ale jak bojují vedle Cat a Vincenta, brzy si uvědomí, že jsem mnohem dokonalejší pár, než to vypadá.

Ve třetí řadě se objeví i Charlotte Arnold, která se představila například v seriálu Degrassi: The Next Generation, kde si zahrála reformovanou zlobivou holku Holly J. Sinclair. V Beauty and the Beast si zahraje Marissu, rozrušenou ženu ze středozápadu, jejíž manžel makléř náhle začíná vykazovat nevyzpytatelné násilné chování.


Jaké rady myslíte, že budou Cat a Vincent od této dvojice dostávat? A bude podle vás mít Marissin manžel zvířecí rysy stejně jako Vincent?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy