Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Pár spoilerů od Nicol Anderson a Briana Petersona

Pár spoilerů od Nicol Anderson a Briana Petersona

Pár spoilerů od Nicol Anderson a Briana Petersona

Zajímá vás pár drobností, které při rozhovorech utrousili Nicol Andersonová, která hraje Heather a výkonný producent Brian Peterson? Tak čtěte dále.

0 0
25.2.2013

Čtvrteční epizoda ukázala i temnější stránku tohoto dramatu. Ve zvířecí formě Vincent zabil Heatheřina nového přítele Dariuse, který se chystal Catherininu malou sestřičku v bezvědomí zastřelit. Tento čin spustí pár závažných konfliktů.

„Výrazně to změní hru, počínaje s Heather, která znovu prochází touto zkušeností,“ vysvětluje Nicole Anderson, která hraje Heather Chandlerovou. „Po ztrátě matky je to pro ni obrovská rána. Takže si myslím, že procházet si tím podruhé pro ni bude rozhodně ničivé, ale také to bude obrovská věc pro Catherine, protože její přítel právě zabil bratra jejího šéfa.“


„Pro Catherine se v práci všechno změní a začnou tenhle obrovský lov na Bestii,“ pokračuje Nicole. „A celý seriál nabere šílený směr a kvůli smrti Daria budou představeny nové postavy… Úplně to vše změní.“

Mezi nově příchozí patří bývalá hvězda z Heroes Sendhil Ramamurthy, který si zahraje asistenta okresního prokurátora Gabriela Lowena.

„Poté, co Vincent někoho zabil.. Vyburcuje to skupinu lidí, kteří vystupují proti tzv. ochránci a podnítí to jejich potřebu ho zničit,“ řekl novinářům výkonný producent Brian Peterson.

Ale pozor na Evana starajícího se o Catherine, ke které stále chová city.

„Evan bude mít také velký příběh. Jeho cílem je chránit Cat,“ řekl producent.

„Je to taková ta situace, kdy si říkáte: ´Proč ta osoba, na které mi záleží, dělá všechny ty hlouposti?´“ pokračuje. „Takže je v pozici, ´Musím ji chránit před ní samotnou.´. Chystá ji i nadále chránit všemi způsoby a stále více a více se zaplétá do věcí, do kterých se nikdy zaplést neměl.“

Co myslíte, že máme od Evana čekat? A jak se Cat popere s lovem na Vincenta v práci, aniž by si někdo všiml jejího zvláštního chování?

Ještě drobnost z jiného zdroje: V sedmnácté epizodě se objeví nová postava, která se znovu ukáže i v epizodě osmnácté. Bude se jednat o arogantního agenta. Také pracuje pro tajnou organizaci, která má pod palcem Evana.

Diskuze /1

Hudyna

Už se těším.....:-)

25.2.2013 | 21:28:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama