Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Pár spoilerů od Nicol Anderson a Briana Petersona

Pár spoilerů od Nicol Anderson a Briana Petersona

Zajímá vás pár drobností, které při rozhovorech utrousili Nicol Andersonová, která hraje Heather a výkonný producent Brian Peterson? Tak čtěte dále.

0 0
25.2.2013

Čtvrteční epizoda ukázala i temnější stránku tohoto dramatu. Ve zvířecí formě Vincent zabil Heatheřina nového přítele Dariuse, který se chystal Catherininu malou sestřičku v bezvědomí zastřelit. Tento čin spustí pár závažných konfliktů.

„Výrazně to změní hru, počínaje s Heather, která znovu prochází touto zkušeností,“ vysvětluje Nicole Anderson, která hraje Heather Chandlerovou. „Po ztrátě matky je to pro ni obrovská rána. Takže si myslím, že procházet si tím podruhé pro ni bude rozhodně ničivé, ale také to bude obrovská věc pro Catherine, protože její přítel právě zabil bratra jejího šéfa.“

„Pro Catherine se v práci všechno změní a začnou tenhle obrovský lov na Bestii,“ pokračuje Nicole. „A celý seriál nabere šílený směr a kvůli smrti Daria budou představeny nové postavy… Úplně to vše změní.“

Mezi nově příchozí patří bývalá hvězda z Heroes Sendhil Ramamurthy, který si zahraje asistenta okresního prokurátora Gabriela Lowena.

„Poté, co Vincent někoho zabil.. Vyburcuje to skupinu lidí, kteří vystupují proti tzv. ochránci a podnítí to jejich potřebu ho zničit,“ řekl novinářům výkonný producent Brian Peterson.

Ale pozor na Evana starajícího se o Catherine, ke které stále chová city.

„Evan bude mít také velký příběh. Jeho cílem je chránit Cat,“ řekl producent.

„Je to taková ta situace, kdy si říkáte: ´Proč ta osoba, na které mi záleží, dělá všechny ty hlouposti?´“ pokračuje. „Takže je v pozici, ´Musím ji chránit před ní samotnou.´. Chystá ji i nadále chránit všemi způsoby a stále více a více se zaplétá do věcí, do kterých se nikdy zaplést neměl.“

Co myslíte, že máme od Evana čekat? A jak se Cat popere s lovem na Vincenta v práci, aniž by si někdo všiml jejího zvláštního chování?

Ještě drobnost z jiného zdroje: V sedmnácté epizodě se objeví nová postava, která se znovu ukáže i v epizodě osmnácté. Bude se jednat o arogantního agenta. Také pracuje pro tajnou organizaci, která má pod palcem Evana.

Diskuze /1

Hudyna

Už se těším.....:-)

25.2.2013 | 21:28:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama