Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Rozhovor s představitelem J.T. (Austin Basis) o 2. sérii

Rozhovor s představitelem J.T. (Austin Basis) o 2. sérii

Rozhovor s představitelem J.T. (Austin Basis) o 2. sérii

Seriál Beauty and the beast vyhrál hned dvě People´s Choice Awards a Austin Basis (představitel J.T.) promluvil o seriálu s rádiem The Global Dispatch.


0 0
3.2.2014

  • První otázka, kterou moderátor Austinovi položil, byla jak fanoušci reagují na to, že se Vincent přestal skrývat. Jsou rádi, nebo se jim líbil dřívější, utajenější, způsob Vincentova života?

Podle Austina utajení z Vincentova života ještě zdaleka nezmizelo, protože stále nikdo neví, že je bestie. Stává se zranitelnějším a přibývají mu nové problémy, jako třeba, že by se mohl proměnit před nějakým novinářem. Navíc se stává terčem pro další možné bestie a lidi, kteří by mohli být spojeni s Muirfieldem.

  • J.T. Vincenta vždycky podporoval. Co se Austinovi na jeho postavě nejvíc líbí?

J.T. je k Vincentovi loajální, momentálně jsou spíš jako bratři. Dlouho ho tížila vina, že je zodpovědný za to, že se z Vincenta stala bestie. Tahle vina ho ale poháněla a to je podle Austina pro postavu vždycky dobré. J.T. se s napětím vyrovnává velmi sarkastickým, skoro až cynickým způsobem, humor je jeho nejlepší obrana proti negativním emocím a napětí. Austin samotný si myslí, že jeho smysl pro humor je trochu míň negativní a sarkastický než J.T., ale bere to jako výzvu.


  • Také se dozvídáme, že všechny ty lékařské zákroky, které vidíme v seriálu, mají opravdu reálný základ. Výkonná editorka Jennifer Levin prý studovala medicínu, takže když potřebují s něčím poradit, ona je jejich člověk. Austinovi navíc lékařské prostřední není cizí, protože jeho strýc je zdravotní bratr a několik jeho přátel doktoři. Samozřejmě seriál má tým profesionálů, kteří před natáčením herce naučí, co je potřeba, aby to nevypadalo, že zachází s přístrojem, který vidí poprvé v životě.
  • Na otázku jaké je to pracovat s Jayem Ryanem (představitel Vincenta) Austin odpověděl, že stejně jako on, Jay se vždycky snaží odvést co nejlepší práci. Jeho role je větší výzvou, protože na rozdíl od J.T., nemá se situací, ve které se jeho postava nachází, žádné reálné zkušenosti, protože nikdo něco takového neprožil.
  • Vincenta jsme poznali na začátku první série. To se skrýval už deset let, měl v sobě určitou temnotu a tajemství. Zároveň ale toužil po sblížení, spojit se s Catherine, milovat a být milován a také ochraňovat, protože to byl jeho prvotní instinkt když byl člověk. Bylo to jeho prvním instinktem vždy, ať byl doktor nebo hasič. Pak se změnil, když ho Muirfield unesl a tři měsíce mu vymýval mozek. Samozřejmě, že když se vrátil, nic nepoznával. Vymyli mu mozek a přeměnili ho na vraždící stroj. V následujících episodách uvidíme, jak přichází k sobě a zápasí se světem, kde se stal bestií, pak našel svoji lidskou stránku s Catherine a nakonec mu vymyli mozek a udělali z něj zabijáka a on vzdoruje aby našel zpátky cestu ke Catherine.
  • I když The CW počká až do května, než oznámí, jestli se seriál vrátí se třetí sérií, Austin si myslí, že podpora fanoušků je natolik silná, že si další sérii vyžádá.

Co byste rádi vy? Chtěli byste, aby se seriál dočkal třetí řady?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy