Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Střípky informací ke třetí řadě

Střípky informací ke třetí řadě

Střípky informací ke třetí řadě

O termínu vysílání třetí řady seriálu Beauty and the Beast zatím není známo nic konkrétního, kromě toho, že to bude někdy mezi lednem a létem 2015, ale již nyní se postupně objevují různé informace týkající se epizod, nově příchozích postav a herců a podobně. A právě to vám dnes přinášíme. Takže čtěte dále…


1 0
11.11.2014

Co můžeme očekávat od třetí řady?
Třetí řada začne pár měsíců po řadě druhé, kdy jsou spolu Catherine a Vincent veřejně. To změní jejich dynamiku, pokud jde o hledání případů a společnou práci.
Ve třetí řadě uvidíme naše hlavní postavy, jak se ve svých životech po událostech druhé řady pohybují kupředu. Vincent se vrátil ke svému původnímu povolání lékaře, zatímco Catherine pokračuje s prací na případech. Vztah Cat a Vincenta se také pohnul kupředu, když se na vizitkách objevuje „Paní Catherine Kellerová“. Nicméně Catherine stále zápolí s potřebou dávat Vicenta na první místo. Dokáže obnovit svou vlastní identitu, než ji zcela ztratí?

A co víme o jednotlivých epizodách?
Co takhle názvy prvních šesti epizod?
Epizoda první Beast of Wall Street
Epizoda druhá Primal Fear
Epizoda třetí Bob & Carol Vin & Cat
Epizoda čtvrtá Heart Of The Matter
Epizoda pátá Most Dangerous
Epizoda šestá Chasing Ghosts


Ve čtvrté epizodě třetí řady se Cat a Vincent setkají s manželským poradcem, když se snaží vyvážit jejich rozličné kariéry a svůj vztah.

V páté epizodě se seznámíme s Catherininým novým partnerem detektivem Wesleym Atchisonem, kterého si zahraje Brandon Gill. V práci je první den a touží pracovat s někým takovým, jako je Catherine Chandlerová.

V šesté epizodě se seznámíme se dvěma Catherininými tetami – Lily a Claire. Lily je tou seriózní, zatímco Claire je citlivějším „rodinným příslušníkem mírových sil“.

Ve třetí řadě se seznámíme i s Tessiným bratrem Jamiem, arogantním právníkem, který je na cestě stát se velícím důstojníkem. Velký bratr udělá pořádnou šťáru, čímž udělá na Tessina kavalíra hluboký dojem.

Ve třetí řadě si také více užijeme Catherininy sestry Heather.

Co říkáte zasnoubení a potencionální svatbě Catherine a Vincenta? Jedná se podle vás o logické vyústění děje, nebo byste raději viděli ještě nějaké to napětí a nejistotu?

Diskuze /3

nini78

Ja sa tak teším :) Čo ja viem či to bude dobré, keď budú " manželia "? Uvidíme, veľmi bude záležať aj od toho akú dynamiku bude mať dej a nové postavy by tomu mohli dopomôcť. Ja by som chcela viacej JT a Tess. :)

12.11.2014 | 0:44:50
Science Fiction

Taky se moc těším. No, myslím, že vzít by se tedy měli, protože každý normální pár by po tom všem, co spolu prodělali, směřoval ke svatbě. Mimochodem, to, že se vezmou přece neznamená, že musí Cat ztratit svou identitu (jak se píše nahoře v článku) Ať to bude jakkoli, hlavně doufám, že se jim do vztahu vrátí ta jejich úžasná jiskra a chemie, které spolu měli a které jsem tak trochu postrádala ke konci druhé řady. Nové postavy jsou prima, určitě děj obohatí a doufám, že bude na co koukat. Už se těším :-).

12.11.2014 | 6:44:45
anndy

popravdě už si skoro nepamatuju o čem byla druhá řada, ty jejich věčné pauzy a teď zas čekání za 3. řadu, myslím, že to seriálu vůbec neprospělo. z celýho článku mě jako jediný zarazilo, že by Cat měla novýho parťáka, a co tess??

25.11.2014 | 13:49:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy