Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Tori se s Vincentem sblíží a čeká nás více bestiích akcí

Tori se s Vincentem sblíží a čeká nás více bestiích akcí

Tori se s Vincentem sblíží a čeká nás více bestiích akcí

Aneb, co prozradila Amber Skye Noyes, zpěvačka a herečka, která nyní hraje Tori, první ženskou bestii v seriálu Beauty and the Beast, která navíc ani nebyla vyrobena v laboratoři, v rozhovoru pro Access Hollywood?

Tori si toho v následující epizodě zažije poměrně hodně a paradoxně se zdá, že jedinou osobou, na kterou se může obrátit pro pomoc, je muž, který přímo před jejíma očima chladnokrevně zabil jejího otce, Vincent Keller, se kterým stráví Díkůvzdání.


0 0
18.11.2013

Máte písničku nazvanou Howlin (Vytí) a teď jste spojena s televizní bestií. Nepřijde vám to jako divná náhoda?
To byla divná náhoda. Napsala jsem tuhle písničku a nahrála ji v červnu a během léta toho hodně nahrála, než jsem se vůbec pořádně podívala Beauty and the Beast. Viděla jsem jen jednu či dvě epizody… Dostala jsem se k tomu v září a dostala se tam. Věděla jsem, že ta písnička vyjde v září. Ano… bylo to velmi zvláštní a je zvláštní, jak se věci vyvíjejí.

Na konci pondělní epizody jsme viděli, jak se vám změnily oči. Můžete nám k tomu něco říct?
No, objasním to a řeknu vám, že to bylo poprvé, co Tori viděla, že by se její oči takhle proměnily a teď, když viděla Vincenta a svého otce, ví, co to znamená. Kdyby se to stalo před pár dny, řekla by si: „To je divné.“. Ale teď ví, co to znamená. Takže toho musí hodně rozhodnout. Řekne to někomu, nebo je to jen nějaká divná reakce na stres? Dokonce ani neví, proč se to spustilo, v tu chvíli neví, jestli bude jako ty špatné bestie jako její otec, nebo možná bude dobrá jako Vincent. Myslím, že je vážně vyděšená a skutečně se bojí.


Když mluvíme o jejím otci, Vincent mu vyrval srdce – doslova. Takže hádám, že otázkou bude, co k němu teď cítí?
Když se s ním poprvé setkává, je přesvědčená, že ji unesl, což, jsem si jistá, by řada fanoušci s radostí uvítala. Komentáře na twitteru se nesly v duchu: „Tak jsi svázaná. A co?“ Ale je zjevné, že jakmile jí vyndá to sledovací zařízení z paže, snaží se jí pomoct. A zachrání ji před jejím otcem proměnivším se v bestii a snaživším se ji uškrtit… ale ona je stále velmi rozpolcená… Vincent je její osvoboditel, ale současně je jím její otec brutálně zabit, takže si myslím, že, ač dělal chyby a byl někým, kým byste ho míst nechtěli, byl stále jejím otcem… Je smutná kvůli svému otci, ale musí se postarat o to, že je bestií, než bude moci řešit své pocity.

Jediná bestie, kterou zná, je Vincent. Vytvoří to mezi nimi nový vztah, protože ho bude v tuhle chvíli potřebovat?
Jo, Vincent bude pro Tori hodně znamenat… Jak jste řekli, je to jediná bestie, na kterou se může obrátit a pochopí hodně věcí o svém otci a budou mít hodně odlišný vztah od toho, který s ním vůbec může mít Catherine. Protože jsou oba bestie a hodně toho o tom druhém chápou. A protože je Tori nová bestie, bude potřebovat hodně vedení a nebude vědět, jak se vypořádat se vším, co na ni útočí. Tím, že je Vincent zkušenější, bude ji moci vést a vznikne mezi nimi mentoring a také jakási dynamika. Ale mužskou a ženskou bestii jsme pohromadě nikdy neviděli a nevíme, co se stane. Takže je tu řada různých možností a řada různých věcí, které se mohou stát.

Může to vést k tomu, že Catherine bude žárlit? Vzhledem k tomu, že si Vincent hloubku jejich vztahu nepamatuje kvůli ztrátě paměti? A nyní přichází někdo, kdo se může Vincenta dotknout zcela unikátním způsobem.
Catherine je hodně silná postava. Nevím, jestli by někdy mohla žárlit, ale myslím, že potřebuje další komplikace a rozptýlení, aby jejich vztah s Vincentem sílil. Ale v tu samou chvíli je Tori stále člověk a Vincent Catherine zachránil a pomohl jí tolikrát, že ona rozhodně chápe to, že pomáhá někomu dalšímu. Takže Cat více než kdokoli chápe tu hrdinskou roli, kterou Vincent musí hrát. Rozhodně to způsobí jinou dynamiku… Je to jen další komplikace, ale to se stává, když máte obrovskou lásku – po cestě vás čeká řada zkoušek.

Vypadá to, že komplikací ve formě Tori je večeře na Díkůvzdání u Reynoldse doma.
 Ano.

Měli bychom se o ni bát? Mohl by na ní spočinout pohledem tak, jak by neměl?
Jo a nejsme ji jistí, jestli to Tori ví… A Gabe je tam na to Díkůvzdání taky. Ale proč tam je? Přišli z dobrých důvodů… Bude to velmi zajímavá večeře na Díkůvzdání. Dramatická, jako je většina svátečních večeří a řekla bych, že uvidíme Tori ve zcela bestiím módu. Nevím, jak silně se to stane, ale bude vážně zábavné sledovat Tori, jak se prvně změní. Ale musíme počkat, abychom viděli okolnosti, ale rozhodně uvidíte více z Toriiných bestiích akcí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy