Better Call Saul (Volejte Saulovi) Saul prozradí příběh další postavy z Breaking Bad

Saul prozradí příběh další postavy z Breaking Bad

Saul prozradí příběh další postavy z Breaking Bad

Druhá řada Better Call Saull je ve své polovině a děj se nám začíná pořádně rozehřívat, do hry vstupují staří známí


10 0
20.3.2016

Co stojí za Chuckovou záští vůči Jimovi?

Po konci první řady se vztah mezi Chuckem a Jimem dostal na bod mrazu. Jim zjistil, kdo mu neustále podkopává nohy. Chuck nás utvrzuje v tom, že Jimův úspěch nese opravdu těžce, jenomže on k tomu má možná pádný důvod. Jak jsme se dozvěděli, tak Jim pracoval s jejich otcem, kterého podle Chucka přivedl na mizinu, což otec těžce nesl a zabil se.
Otázkou však zůstává, jestli je tento příběh pravdivý nebo jestli si to celé Chuck nevymyslel pro Kim, který toto malé rodinné tajemství svěřil.
Jak Jima známe, tak je opravdu schopný všeho, ale okrádal by svého otce?

Poctivá kariéristka Kim

Kim a Jim jsou opravdu nesourodým párem. Zatímco Jim nejprve přemýšlí, jak si zkrátit cestu, tak Kim vždy jde tou správnou cestou. Aby to bylo ještě zajímavější, Jim je zatím ten úspěšnější, kdežto Kim díky Jimovi pracovně stagnuje.
Jak dlouho to může vydržet? Kim jsme v Breaking Bad nikdy neviděli a Saul se o ní nikdy nezmínil. Jak to tedy pro tento pár skončí? Bude muset Kim vyletět z hnízda, protože ji Jim bude neustále podrážet nohy?


Mike testuje své hranice

Breaking Bad známe Mikea jako nekompromisního chlápka, který dělá špinavou práci. V Saulovi se nám představuje jako děda, který špinavou práci dělat nechce, spíše zvolí složitější a bolestivější postup, než aby zabil.
Díky Nachovi se Mike dostává do kouta a brzy se bude muset rozhodnout a nejspíš i udělat něco špatného, protože rodila Salamanců si to rozhodně nenechá líbit.

Hector Salamanca jak ho neznáme

Největší překvapení páté epizody druhé řady. V Breaking Bad toho už Hector Salamanca moc nenamluvil. V Better Call Saul bude mít prostor to celé napravit. Hector je v plné síle a nebojí se i pohrozit Mikeovi. Nejspíš se tak dozvíme, jak se Hector dostal na kolečkové křeslo.

I když víme, že Jim a Mike přežijí, pořád tu mají tvůrci dost prostoru pro vývoj ostatních postav, čehož hodlají využívat. Kromě toho velmi podrobně krok po kroku sledujeme přeměnu dvou poctivců v záporáky, jak je moc dobře již známe. Líbí se vám více Jimova linka nebo Mikeova?

Foto: AMC

Diskuze /5

frozen

Mike tam dostane Hectora :D

20.3.2016 | 19:41:50
Vikysek

Mikova dějová linka je zajímavější :)

20.3.2016 | 21:44:02
oskarka

Já si myslím, že CHuck bratrovi závidí od dětství- lehkost, s jakou mu vše jde; jak to umí s lidmi; jak dokáže bleskově reagovat a ze všeho vybruslit; a přitom má dobré srdce a taky umí mít rád. CHuck je maximalista, který chce vše mít i dělat dokonale – ale ono to tak v životě nechodí… Proto se úporně drží pravidel právničiny. Z dvou bratrů je Chuck ten zlý, závistivý, nepřejícný a sobecký… je to tedy jen můj názor z toho, co nám zatím tvůrci předestřeli. Jejich otec mohl být verzí Teda Benekeho – vše myslel dobře, všechny měl rád a všem chtěl pomáhat – ale jaksi si nekontroloval rubriku Má dáti-dal, a tak zkrachoval. Nevěřím, že mu Jimmy ukradl 14 tisíc. Ale to se dozvíme, možná se mýlím…

I ta CHuckova alergie na elektřinu je formou jak na sebe upoutávat pozornost a nechat si sloužit – jak držet okolí a hlavně společníky firmy (a část života i Jima) v šachu.

Mike je mi taky sympatický, stejně jako Jimmy. Pere se se životem, pomalu se začíná zaplétat se zločinem, ale přitom má stále své, třebas někdy svérázné morální hranice.

Víme, pro koho bude v BrBa pracovat a tak jsem zvědavá, jakou cestou se k Los Pollos Hermanos dostane.

#4 monolyza #5 Viktorsvk
20.3.2016 | 23:02:24
monolyza

#3 oskarka: taky mam podobny nazor. Chuck vylozene asi neni spatny, ale moc se mi nezda, jak taha za nitky. Jsem zvedava, jak se to dale vyvrbi s Kim, ktera vypada ze nema v hlave nasrano

21.3.2016 | 1:50:33
Viktorsvk

#3 oskarka: Dávam veľkú šancu že sa objaví Gustavo :)

21.3.2016 | 13:25:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Lantern

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @Nameless1, @Torak
Korekce: @lukascoolarik

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.HDTV.x264-AVS
  • 1080p.NF.WEB-DL.DD5.1.x264-NTb
  • 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Přečasy: @badboymajkl

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

Do databáze postav jsme přidali Tuca, Hectora a Guse, tak je nezapomeňte ohodnotit.

Kliknutím na fotku se dostanete do profilu postavy.

Kvízy

Prověřte si své znalosti z prvních dvou řad Better Call Saul

Kliknutím na plakát si vyberte kvíz.

Hlídejte si nás

Momentka

Momentka