Better With You (S tebou je mi líp)
71/100 - 7×

Better With You(S tebou je mi líp)

Komedie popisující osudy tří párů z jedné rodiny, z nichž každý se nachází v jiné úrovni vztahu.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Romantický


Recenze pilotu [60 %]

Recenze pilotu [60 %]

V šesti se to lépe táhne!

0 0
10.10.2010

Přestože vztahových komediálních seriálů na světě existují mraky, které se rok co rok vrací na televizní nebe minimálně hned ve třech rozdílných mutacích, ať už jako kumulonimby, nimbostraty nebo cirry, ne každý takový mrak však na obloze jako diváci zrovna vítáme. V čem tedy je nová série stanice ABC odlišná a lepší, než ty ostatní?

Vše by se dalo shrnout do jedné odpovědi: téměř v ničem. Je to vcelku logické. Když spojí hlavy dohromady producentka Shana Goldberg-Meenah, která má svědomí Přátele a Joeyho, a Greg Malins, rovněž producent Přátel a také aktuálně upadajícího hitu How I Met Your Mother, co může asi tak vzniknout? Ano, máte naprostou pravdu – vznikne seriál, který vypadá jako něco, co kopíruje Přátele, How I Met Your Mother a někteří (i sem si prosadím svůj oblíbený – a velice nečekaně – vztahový seriál) by hledali i podobnost s Rules of Engagement. Takto bychom ale mohli vyjmenovávat do nekonečna, nic převratného bychom však neobjevili.


Největší podobnost samozřejmě můžeme najít hlavně v Přátelích – šest postav, jen s tím rozdílem, že zde jsou popárovány všechny. Ztřeštěný Casey zastává Joeyho, jeho snoubenka Mia zase ulítlou Phoebe. Miina sestra Maddie je zodpovědná Monica a její přítel Ben zase vtipálek Chandler. „Dospělí“ rodiče Maddie a Mii – zásadový Joel a hádavá Vicky jsou zase jako Ross a Rachel. S HIMYM lze samozřejmě seriál srovnávat taky. Situace v BWY ovšem nejsou tak nereálné, o něco méně legen … wait for it … dární a o dost přirozenější a na hlavu nepostavené. Co však chcete dělat se seriálem po šesti sériích, když ho nikdo nechce ukončit? Better With You tak může mít samozřejmě nakročeno do stejně zrádných vod.

Od této směsice očekávejte ledasco – přívětivý a povětšinou nenásilný humor, vcelku uvěřitelné postavy a příběhy nevyvařené z vody – to vše v prostředí tří bytů (kde jinde by se taky měl sitcom odehrávat) a v budoucnu možná i nějaké té hospody. Jestli se bude i nadále seriál držet své průměrné zábavné formy, která nenaštve, ale ani neurazí, anebo se můžeme v budoucnu „těšit“ opravdu na všechno, co producenty napadne (a tato možnost se rozhodně nedá vyloučit, spíše naopak), to z prvních tří odvysílaných epizod zatím nelze říct. Kdo tedy touží po příjemném oddechu na sobotní odpoledne, u kterého vypne a občas se i zasměje, měl by si pro Better With You vyznačit dvacet minut svého času, nečekat zázraky a přistupovat ke všemu jen s velice lehkou dávkou nadhledu. Spokojené tak budou obě strany – ABC se bude bažit stabilní sledovaností, vy bohužel ničím jiným, než stabilní zábavou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama