Beyond (Z onoho světa) Budoucnost seriálu a jeho třetí řada

Budoucnost seriálu a jeho třetí řada

Budoucnost seriálu a jeho třetí řada

Osud seriálu je již známý a bohužel i neveselý. Seriál byl zrušen po druhé řadě. Třetí řady už se tedy nedočkáme. Krátký rozbor naleznete uvnitř článku.

0 9
31.3.2018

První řada slibovala zajímavé prostředí a spousty záhad. Výsledek ale očekávání nenaplnil. První řada přišla o dvě třetiny diváků. Z hlediska sledovanosti se seriálu tedy nevedlo nijak závratně. Jakkoliv byl začátek první řady podle mne dobrý, její závěr už kladně hodnotit nemohu.

Z počátečního milionu diváků se seriál během první řady dopracoval až na tři sta tisíc. V průměru měla první řada okolo půl milionu diváků. Pokud se nebudeme soustředit na onen propad, nejsou to zas tak špatná čísla. Konec konců si díky nim seriál vysloužil prodloužení. Ačkoliv děj ke konci první řady lehce kulhal, sliboval zajímavou podívanou a spoustu záhad do budoucna.


Opět tu máme „ale“. Ani v druhé řadě se příliš nedařilo udržet si diváky natož jejich řady rozšířit. Byla to taková horská dráha, která sledovanost držela na hranici dvou set tisíc. Z mého pohledu je to způsobeno hlavně špatným využitím příběhové linky.

První řada budovala legendu okolo Říše a snažila se nám ji ukázat. Místo toho, aby druhá řada využila Říše a jejích tajemství, pustila se do klasického scénáře s padouchy, kteří nás chtějí zničit. Velký potenciál, který seriál měl zůstal naprosto nevyužit. Vždy se zdálo, že pro nás scénáristé chystají něco velkého a výsledek byl něco podprůměrného. Velká bitva s lidí se schopnostmi a obyvateli Říše byla spíše fackovaná mezi Holdenem a Diegem.

I když se stanice Freeform snažila prezentovat druhou řadu stylem: „Podívejte, tyto záhady vám objasníme“. Výsledek byl zcela odlišný. Z Říše jsme toho viděli pramálo a řešení záhad se také moc nekonalo. Ona sledovanost je tomu důkazem a konec seriálu pouze smutným završením.

Foto: Freeform

Diskuze /4

Listy

Jedině dobře. Bude zázrak jestli dojedu celou 2. řadu.

#3 Alenn
31.3.2018 | 21:32:22
Papadzordzo

Souhlasím, Bohužel 2. řada byla nudná a vlastně o ničem. Z říše nám ukázali pláž a ani nas.aný Diego to nevytrhl. Holden předvedl že nic nepředvedl a a žlutá bunda totálně vybledla. No a velké „finále“ které se nekonalo to už jen završilo.

3.4.2018 | 7:40:32
Alenn

#1 Listy: Já asi ne, po druhém díle jsem to vzdal.

17.6.2018 | 23:08:48
Každá

Jj chtel bych treti serii a je to mnohem lepsi serial nez ostatni nudny telenovely co maj 5k dilu a nemaji pribehovou linku.. ale co dlasi super serial bez konce ach jo.. ale to ze to je od tvurcu Heroes tak bych cekal ty superakce mezi obdarenyma vic propracovany treba jako v Heroes.. tam ty soupoje byly super.. ale kluci se chteli proste prat coz nechapu..

22.4.2019 | 21:27:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Reklama

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás