Beyond Postřehy ze čtvrtého dílu

Postřehy ze čtvrtého dílu

Postřehy ze čtvrtého dílu

Máme zde další shrnutí a postřehy. Připomeňte si s námi nejdůležitější okamžiky a momenty ze čtvrté epizody.


4 0
4.2.2017

Čtvrtá epizoda s názvem The Man in the Yellow Jacket se věnovala především muži ve žluté bundě. Také jsme se však dozvěděli věci, které posouvají hlavní příběh dál.

Únos

Zjistili jsme, že předtím, než se Jeff objevil ve Fort Reed, účastnil se vojenského výcviku. V závěru třetí epizody jsme viděli Jeffa, jak unáší Holdena. Ve finále však Holdenovi nijak nebránil, když chtěl odejít. Je téměř překvapující, že Jeff pustil Holdena, jakmile mu pověděl o tom, kdy naposledy viděl Kevina.


Jiná taktika

Je však méně překvapující, že se Jeff rozhodl pro milejší přístup, když se objevil u Holdenova domu a málem dostal ránu od pana Matthewse. Jak se ukázalo, tak Jeff je velmi dobrý v sledování lidí, jako například muže ve žluté bundě.

Pozvánka na rande

Po rozhovoru se svou matkou Holden zavolá Jamie a snaží se ji neuvěřitelně trapným způsobem pozvat na rande.

Snaha zachránit Arthura

O Říši toho zatím moc nevíme, ale je očividné, že ať už se Willa snažila udělat cokoliv, když se připojila k velkému stroji, aby zachránila svého dědečka, bylo to nebezpečné. Když jsme Willu viděli znovu, byla velmi vyčerpaná, krvácela z nosu a zabývala se různými rovnicemi.

Jak je to s Kevinem?

Tento díl nám potvrdil, že muž ve žluté bundě skutečně Kevina zabil. Zpočátku nebylo stoprocentně jisté, zda muž Kevina odstranil, soudě podle Jeffovy a Holdenovy reakce, je jisté, že Kevin je opravdu mrtvý. Když se Holden rozzuřil a vydal se za mužem ve žluté bundě, viděli jsme, že muž se odmítal bránit, jelikož Holden je „příliš důležitý“.

Záhadná organizace

V tomto díle jsme se také dozvěděli, že muž ve žluté bundě pracuje pro jistou společnost Pustá nebesa. Když si Jeff s Holdenem prohlíželi fotografie věcí z domu muže ve žluté bundě, objevili symbol, který je odkázal právě na Pustá nebesa. Proč má tato společnost tak velký zájem o Holdena?

Je Luke dealer?

V epizodě jsme měli příležitost vidět také Lukeův vysokoškolský život. Bylo to při scéně, kdy ležel se svou přítelkyní v posteli a vytahoval sáček s drogami. Jak moc ovlivní toto zjištění vývoj Lukeovy postavy?

FOTO: Freeform

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Beyond se vrátí i příští rok

Včera bylo oznámeno, že se mysteriózní seriál, který sklízí velké úspěchy, dočká druhé série. Beyond by se měl vrátit opět za rok. Jste rádi, že byl seriál obnoven pro další řadu?

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás