Beyond Postřehy ze třetího dílu

Postřehy ze třetího dílu

Postřehy ze třetího dílu

Máme zde další postřehy a shrnutí. Připomeňte si společně nejdůležitější okamžiky a události, jež se odehrály ve třetí epizodě.


8 0
28.1.2017

Třetí epizoda s názvem Ties That Bind nás posunula v příběhu o něco dál. Pojďme si rozebrat jednotlivé momenty tohoto dílu.

Potlačování vzpomínek

Podle Willy nejsou Holdenovy schopnosti přesné, protože se změnil. Namísto toho se projevují jako vzpomínky z Říše a snaží se dostat na povrch. Willa pomáhá Holdenovi vzpomenout si na tuto část jeho života za použití léků, které Holdenovi přivozují krátké útržky z Říše a podchlazení. Zpočátku to vypadá, že Holden už nebude chtít podnikat tyto výlety do Říše, avšak my víme, že se tam vydá znovu.


Rodina lhářů

Je očividné, že Matthewsovi Holdena milují, avšak domluvili se, že mu budou lhát. Luke to však již nevydržel. Není divu, že se tak stalo, jelikož žil pod velkým tlakem a nesl spoustu odpovědnosti, jakožto mladší bratr chlapce v kómatu. Právě Luke přiměje své rodiče říct Holdenovi, že žijí odděleně.

Záhadný pastor

Holdenova matka tráví spoustu svého času s pastorem Ianem. Nejspíše je to pouze kvůli tomu, že jedinou pomocí pro Diane byla v době Holdenova kómatu církev. Avšak v seriálu, jako je Beyond, je možné, že tento pastor bude mít nějaké jiné úmysly.

Říše je nádherné místo

Holdenovi se s Willinou pomocí podařilo dostat do Říše, nebo alespoň do útržkovitých vzpomínek na ni. V Říši jsme mohli vidět starodávné ruiny a futuristická města. Byla tam nádherná krajina, ale také spousta nebezpečných bytostí. Holden nebyl tak daleko od pravdy, když se Willi ptal, zda název Narnie už byl zabraný.

Kevin se v seriálu moc dlouho nezdržel

Nevíme, jak moc byl Kevin zapojen v pozorování svého nejlepšího kamaráda z dětství, nebo v čem dalším byl ještě zapojen, ale je jisté, že muž se žlutou bundou se postaral o to, abychom se to od Kevina již nikdy nedozvěděli. Upřímně, je to celkem škoda. Kevinova zrada byla odhalena velmi rychle. Kdyby Kevin dostal příležitost objasnit tuto zradu sám, a dokázat tak svou věrnost Holdenovi, bylo by to mnohem zajímavější, než důkaz, že muž ve žluté bundě je chladnokrevný vrah.

Jak je to s Arthurem?

Víme, že se Arthur nyní nachází v Říši a je na útěku, ale před kým? Od Willy jsme se dozvěděli, že Holden strávil dvanáct let v Říši také na útěku. Čili znova. Kdo a proč pronásleduje lidi, kteří se dostanou do tohoto světa? Po této epizodě je zřejmé, že Arthur je Williin dědeček, ale také to vypadá, že má nějaký problém. Potřebuje od Holdena pomoct v Říši, avšak Holdenovi se tam nedaří dostat. Co se stane s Arthurem, pokud mu Holden nepomůže? A co se stane, pokud mu Holden pomůže?

FOTO: Freeform

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Druhá série

Beyond se vrátí i příští rok

Včera bylo oznámeno, že se mysteriózní seriál, který sklízí velké úspěchy, dočká druhé série. Beyond by se měl vrátit opět za rok. Jste rádi, že byl seriál obnoven pro další řadu?

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás