Beyond (Z onoho světa) Popis

Beyond

Beyond

Holden je mladý muž, který se po dvanácti letech probudí z kómatu. Po probuzení brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti. Tyto schopnosti ho však zavedou do velmi nebezpečných problémů.

Chlapec jménem Holden Matthews se vydává se svým nejlepším přítelem Kevinem pozorovat meteorický roj. Při sledování tohoto úkazu je vyruší Kevinův bratr Jeff se svou partou. Ti začnou Kevina urážet, a tak Holden udeří Jeffa do hlavy. Poté se snaží Holden ujet na motocyklu, avšak Jeff do něj naráží svým autem. Když Holden vjede do lesa, aby pronásledovatele setřásl, objeví se před ním záře bílého světla a následně upadá Holden do spánku.

Když se nyní po dvanácti letech probouzí z kómatu, chce Holden zjistit, co se s ním po celou tu dobu dělo. Musí se také přizpůsobit světu, jenž se za posledních několik let velmi změnil. Holdenovi se ve snech začne objevovat záhadná dívka, se kterou se později setkává a varuje ho, že jeho život je v nebezpečí.


Mysteriózní seriál Beyond měl premiéru 2. ledna 2017 na americké stanici Freeform. Vytvořil jej tvůrce Adam Nussdorf.

Foto: Freeform

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Beyond

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MrGandy

Tak po dokoukání seriálu musím říct, že mě to hodně zklamalo… Začátek fakt super, ale pak se to postupně tak mrví. V dílech strašne moc omáčky okolo. Takový potenciál tam byl a prd. Nejdřív nám ukážou ohromný město ve „světě na druhé straně“ a pak nám ukazují občasně jednu chodbu. Takže jsem na tom asi jako ostatní, začátek super s možností fakt skvělýho provedení, ale nic… škoda.

25.1.2017 | 13:00:34
Mimamoru

Po shlédnutí celé série mám pocit promarněného času. V seriálu jsou mezery a někdy i nesmysly. Ze začátku to na mě působilo hrozně dobře, ale teď na konci si říkám že příští sérii, pokud bude, vynechám. Doporučuju těm co mají rádi hodně špatný B seriály.

24.1.2017 | 7:15:27
hafacek

kdyby existovala nejaka souvislost mezi obema svety asi by to melo smysl, takhle je to nedotazeny a je to skoda :(

22.1.2017 | 19:43:49
Frankie31

Na začátku mě to zaujalo. Teď jsem u 8. dílu a je to místy strašně utahané, ohrané scény a jednoduše nuda, prostě málo propracované. Škoda :( + Snad jen za celkem příjemné herecké obsazení. Dokončím 1. sérii, ale na 2. už čekat nebudu.

20.1.2017 | 23:57:24
martafiala

super serial, těším se na 2 serii

20.1.2017 | 11:13:36
Sárý

Hrozně mě to chytlo, ikdyž si myslim, že by se do jednotlivých dílů dalo dostat víc, někdy je to moc utahaný.. každopadně dávam 100 %, díky příjemný dějový lince a těšim se na další díly a season 2 :-)

19.1.2017 | 22:53:20
Jhkanus

no, zatím teda spíše zklamání než zaujetí. Jsem u 5 dílu a dost utahaná nuda, bez pořádného pěkně šlapajícího děje, kdy je to opravdu hodně protkané nesmysli, vatou a často nelogickým, ba až ubohým jednání jednotlivých postav. Dokonce jsem se už několikrát přistihl, jak posouvám klikáním děj a přeskakuji scény. .

17.1.2017 | 1:17:26
ivan263

Seriál má zaujímavú myšlienku a svieži štart, neskôr ale začína strácať dych a jednanie postáv bolo niekedy mimo môjho chápania, rovnako ako aj nesympatický „The Man in the Yellow Jacket“.

15.1.2017 | 10:02:50
C4death

Hodnotim po trech dilech, zatim se mi to libi a uvidime dal.

12.1.2017 | 11:19:47
MiremelWinchester

Zatiaľ si ma to získalo, samozrejme by sa tam dalo niečo zlepšiť ale je to fajn aj takéto. Má to švih a pozrela som si všetky epizódy naraz, dej dokáže naozaj vtiahnuť :-D

8.1.2017 | 0:14:26

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Reklama

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás