The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 118×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

S04E24: The Roommate Transmogrification

S04E24: The Roommate Transmogrification

Rajesh nebude chtít nadále bydlet u sebe, když tam stejně většinu času tráví Pryia a Leonard. A tak se rozhodne zůstat na čas u Sheldona.

19.5.2011
11 120 000
21 minut

Scénář: Chuck Lorre & Steven Molaro & Eddie Gorodetsky
Režie: Mark Cendrowski

Foto: CBS Television NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Penny a Raj :D

11.7.2021 | 17:02:08
Jason13

Na konci jedna z mých nejoblíbenějších scén TBBT..

12.4.2017 | 18:02:30
Daywalker

asdf

7.7.2011 | 15:08:52
Thomas

Ten Konec!

čestný člen redakce
7.7.2011 | 15:06:16

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama