The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) S06E01: The Date Night Variable

S06E01: The Date Night Variable

S06E01: The Date Night Variable

V tomto díle dojde na plnění jednoho bodu z dohody spoluchodících, a sice bodu týkajícího se večera ve dvou. Aby byl večer dokonalý, Amy si naordinuje jistou kosmetickou proceduru, se kterou jí ochotně pomůže Penny. A nakonec, Howard zjistí, že Vesmír není zas tak velký, pokud máte na drátě svou matku a svou ženu.

cz sk
27.9.2012
15 660 000
22 minut

Scénář: Chuck Lorre & Eric Kaplan & Steve Holland
Režie: Mark Cendrowski

Foto: CBS Television Network.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Miss_Electra

Raj, Raj, Raj :/

15.11.2017 | 13:58:31
EvolutionCain

Dal bych tak 70%.. rozhodně ne špatné ale ani vyloženě super.. Rajova postava jde čím dál víc dolů

28.9.2012 | 17:08:34

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 104×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás