The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) S06E15: The Spoiler Alert Segmentation

S06E15: The Spoiler Alert Segmentation

S06E15: The Spoiler Alert Segmentation

Po velké hádce mezi ním a Sheldonem se Leonard rozhodne přestěhovat se k Penny, což však významně ovlivní domácí návyky nejen Penny, ale i Amy. Raj se rozhodne pro dobrý skutek a v době, kdy bude Howard mimo město, se postará o paní Wolowitzovou.

cz sk
7.2.2013
18 850 000
21 minut

Scénář: Chuck Lorre & Eric Kaplan and Steve Holland
Režie: Mark Cendrowski

Foto: CBS Television Network.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DVMN19

Howards mom!!:D

23.3.2018 | 13:58:18
MightRider

Z hlediska humory dobrý díl, ale pro lidi, kteří se chtějí na určité z filmů či seriálů podívat, můžou být tamější spoilery velmi nepříjemné.

28.10.2015 | 13:14:56

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 104×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás