The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) S08E17: The Colonization Application

S08E17: The Colonization Application

S08E17: The Colonization Application

Amy a Sheldon učiní další krok ve svém vztahu tím, že si chtějí pořídit zvířecího mazlíčka. Sheldon oznámí přátelům, že se dobrovolně přihlásil k letu na Mars a Raj si bude koledovat o malér, když bude slídit Emily v ložnici.

cz sk
5.3.2015
18 170 000
21 minut

Scénář: Dave Goetsch & Jim Reynolds & Tara Hernandez
Režie: Mark Cendrowski

Foto: CBS Television NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
area

…již zjevně natáčí a přizpůsobují děj podle možností ( časových) herců, vždyť v tomto díle byli na place čtyři jen v jedné z úvodních scén. Jinak se zjevně točí po dvojicích či samostatně (koláč v obličeji Leonarda ), uvidíme jak to půjde dál, doufám a věřím, že autoři mají ještě připravenou zásobu hlášek, scének a gagů, a seriál neztratí tempo, které ho v předchozích řadách zdobilo.

8.3.2015 | 12:24:10
Budlog

dobrá časť :)

7.3.2015 | 21:10:25
Liss93

+pro Amy, že konečně našla způsob, jak Sheldona přimět k sexu. Jediné co chybí naplnění je ten Mars.

7.3.2015 | 12:17:05
ZuziJ

Did you look into my closet? :D

6.3.2015 | 17:58:46
Kothy

Docela vtipny dil. Sheldon chce letet na Mars :D

6.3.2015 | 12:07:02
Ne-On

Vanity card!

6.3.2015 | 10:05:26

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 058×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Simon Helberg (Howard Wolowitz), John Ross Bowie (Barry Kripke), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová), Christine Baranski (Beverly Hofstadterová), Brian Thomas Smith (Zack Johnson)

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás