The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Jak probíhalo vyprázdnění bytu 4A?

Jak probíhalo vyprázdnění bytu 4A?

Jak probíhalo vyprázdnění bytu 4A?

Závěrem desáté řady ukončila vláda spolupráci s Howardem, Leonardem a Sheldonem formou vystěhování jejich věcí. Jindy plně vybavený pokoj v bytu 4A jsme najednou uviděli prázdný, jak to producenti vymysleli?


17 0
23.7.2017

V poslední sérii jsme se dočkali velice vtipného momentu, když kluci přišli do prázdné laborky, kde pracovali na modelu gyroskopu, a následně do vyklizeného bytu. Naštěstí nešlo o jejich byt, ale ten pod nimi. Šlo o nečekanou a dobře zpracovanou scénku, která navazovala na ukončení spolupráce s letectvem USA (epizoda The Gyroscopic Collapse). Některé fanoušky zajímalo, jestli se obyvatelé 4. patra dočkají sousedů a jestli se kvůli scéně musel vyklidit celý fiktivní byt, kde se seriál natáčí. Reportér z EW.com položil tyto otázky producentovi Stevenovi Molaro:

Upřímně, vzniklo to jako hloupý vtip, který jsem chtěl dostat z hlavy. Šlo o představu na jejich vstup do vybílené laboratoře v zabezpečené budově a vstup do jejich prázdného bytu. Opravdu nešlo o víc než vtip, který jsme neplánovali realizovat, protože by bylo složité vyklidit celé natáčení prostory. Ve skutečnosti jsme nic neodnášeli, ale postavili jsme novou místnost, prázdnou.“


Zajímavé řešení. Nastěhování nových sousedů je ale nepravděpodobné, i když by se takto pro nový plac našlo využití.

Smutný Sheldon v prázdném bytě. Foto: CBS

Zdroj: bleedingcool.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E17: The Athenaeum Allocation

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás