The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Jak vznikal song pro Bernadette?

Jak vznikal song pro Bernadette?

Jak vznikal song pro Bernadette?

Song „If I Didn't Have You“ a'la Bernadettin Song z epizody 7.06 The romance resonance. Mnozí si jej zamilovali. Mnozí se u něj nasmáli. A zajímalo někoho, jak vůbec vznikl? Kdo za touto skladbou stojí? Věřte nebo ne, je to někdo z osazenstva seriálu. Nikdo jiný, než…


6 0
25.12.2013

Kate Micucci a Riki Lindhome, které spolu založily skupinu Garfunkel & Oates. Podle fotografie je určitě poznáváte. Lucy, Rajova expřítelkyně, a Ramona, Sheldonova obdivovatelka z univerzity.

Píseň, která obsahuje odkazy na Joshe Whedona, Doctora Who, Steva Jobse a verše v klingonštině, byla vytvořena jako romantické gesto od Howarda k oslavě výročí prvního rande s Bernadette.


Kate Micucci a Riki Lindhome mají na svědomí již čtyři alba. A nyní přibyl další excelentní song. Hollywood Reporter krátce vypovídal Kate Micucci.

Kdy se na vás obrátili producenti s prosbou o song? - Asi měsíc a půl před jejím natáčením nás oslovil Steve Molaro. Zdálo se, že naše komediální hudba soucítí se seriálem. Také jsme s Riki fanynkami seriálu a obě jsme si v něm zahrály. Byly jsme rády, že pro něj můžeme napsat song, bylo to vtipné, ale daly jsme do toho i svá srdce.

Jaké pokyny jste pro song dostaly? - Navrhli myšlenku, jak Howard zpívá o tom, jaký by byl jeho život bez Bernadette.

Musel song obsahovat některý verš? - Musela tam být věta „A pravděpodobně by stále žil se svou matkou.“ A my dvě jsme tam chtěly rým „hopes“ (naděje) – „inseparable isotopes“ (neoddělitelné izotopy).

Jak dlouho trvalo song napsat? - Vcelku asi týden.

Muselo se něco měnit? - Překvapilo nás, že pouze jeden verš, kvůli vědecké přesnosti.

Byly jste se podívat na natáčení? Kolik pokusů potřebovali? - V den živého natáčení to zvládli napoprvé. Simon to zabil :-)

Text k písni v angličtině.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Liss93

Skvělá píseň, hlavně mě potěšila část s Doctorem a TARDIS :)

26.12.2013 | 3:41:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás