The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Máte přehled o tom, který den co Sheldon jí?

Máte přehled o tom, který den co Sheldon jí?

Máte přehled o tom, který den co Sheldon jí?

Sheldon má ohledně jídla velmi striktní pravidla, která rád dodržuje. Víte, který den si dopřává čínu anebo třeba kdy je na programu pizza? Jak má Sheldon naplánovaná jídla během celého týdne se dozvíte uvnitř článku.

15 1
1.9.2019

Pokud jste velkými fanoušky seriálu The Big Bang Theory, tak jste si jistě všimli, že se Sheldon vyžívá v pravidlech, a to jakýchkoliv. Proto není divu, že i ohledně toho, co se bude v daný den jíst, má jasno. I na jídlo má totiž naplánovaný svůj vlastní rozvrh, kterým se řídí.

Pondělí

Ráno si Sheldon vychutná ovesnou kaši a večery jsou věnovány thaiskému jídlu, které často pochází ze Sečuánského paláce, jenž poté ovšem zavřeli a Leonard pak chodil kupovat jídlo ke Zlatému drakovi. Sheldon si rád dává mee krob a kuřecí satay s arašídovou omáčkou navíc. Svoje jídlo si vychutnává vidličkou, neboť podle něj i v Thajsku jídávají vidličkami.


Thumbnail Play icon

Úterý

V úterý se chodí na burger do Tvarohového ráje, kde Penny kdysi pracovala, než se měla rozjet její herecká kariéra. Sheldon si zde dává barbecue slaninový cheeseburger. Původně byly úterky věnovány hamburgerům od Big Boye, ale to se v roce 2007 změnilo, když začala parta chodit do Tvarohového ráje.

Středa

Večery jsou věnovány hraní hry Halo. Parta u hraní pojídá fastfood a nejrůznější nezdravé pokrmy, patří sem třeba i brambůrky nebo sodovky. Kromě toho se ještě probírají nejnovější komiksy.

Čtvrtek

Čtvrky bývaly zasvěceny jídlu od Souplantation a později se konzumoval hamburger od Big Boy. To proto, že začala parta jídávat v Tvarohovém ráji, burgery od Big Boye se tedy museli přesunout na jiný den a tím se stal čtvrtek. V roce 2008 se toto opět změnilo a čtvrtky jsou nyní zasvěceny pizze.

Pizzu si parta objednávala u Franconiho, dokud firma nezkrachovala. Později si pizzu začala objednávat u Graziana. Sheldon má na pizze rád klobásu, houby a olivy. Parta se pak rozhodla, že každý třetí čtvrtek v měsíci bude překvápkovým, co se je jídla týče, ale Sheldonovo zažívání s tím mělo trochu problémy.

Thumbnail Play icon

Pátek

V pátek večer si parta dopřává čínské jídlo. Sheldon si pochutná na kuřecím masu s brokolicí a hnědou rýží spolu s pálivou hořčicí a sojovou omáčkou s nízkým obsahem sodíku. Večery jsou věnovány hraní retro her.

Sobota

Sobotní ráno si Sheldon vychutnává cereálie s 60 mililitry 2% mléka u seriálu Doctor Who. Svoje cereálie má seřazené podle toho, kolik množství vlákniny obsahují. Kromě toho si Sheldon v sobotu také chodí prát prádlo.

Thumbnail Play icon

Neděle

Konec týdne nemá nijak specifickou kuchyni. Víme jen, že v neděli ráno chodívali Raj s Howard okukovat holky na farmářské trhy. Navíc tento den chodí parta ještě hrát paintball.

Foto: CBS

Diskuze /1

percival2

Už to sklouzává někam k tomu, co obvykle nečtu, čas vyhodit TBBT z bedny ;-)

1.9.2019 | 19:51:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás