The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Simon Helberg nominován na Zlatý glóbus

Simon Helberg nominován na Zlatý glóbus

Simon Helberg nominován na Zlatý glóbus

Není překvapením, že Meryl Streepová byla znovu nominována na cenu Zlatý glóbus. Ovšem letos se nominace dočkal i její kolega z filmu Božská Florence a hvězda z TBBT, Simon Helberg. Přečtěte si více o jeho reakci, a jak se mu povedlo natáčet TBBT a film zároveň.


24 0
20.12.2016

Simon Helberg si v letošním ročníku udílení cen Zlatých glóbů zasloužil nominaci v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli. Ve snímku Božská Florence (Florence Foster Jenkins) hraje roli Cosmého McMoona. V rozhovoru pro Vulture popsal svou reakci, pohovořil o svých zkušenostech s novou postavou, a co se naučil při hraní s Meryl Streepovou.

Jaké to bylo, dozvědět se o nominaci?
Bláznivé. Věděl jsem, že se nominace budou vyhlašovat, ale snažil jsem se na to zapomenout. Vzbudil jsem se nějak v 5:12 a moje reakce byla ve stylu: A sakra, vyhlášení je v 5:15, jsem nervózní. Byl jsem v koupelně, když jsem dostal textovku, což je super způsob, jak se o tom dozvědět. Běžel jsem probudit ženu a objal jsem ji. Jsem na film moc hrdý. Na nás všechny – Hugha, Meryl a film jako celek.


Umíme si představit, že kvůli Teorii velkého třesku nemáte moc času. Co vás k tomu přitáhlo?
Bylo to velmi přitažlivé. Stephen Frears je brilantní a vytvořil filmy, které byly inspirativní pro můj celý život. Má nejrozmanitější seznam projektů. Přečetl jsem si scénář a pak jsem v e-mailu uviděl jméno Meryl. Načasování bylo ovšem těsné: dokončil jsem natáčení TBBT a o pár dní později jsem letěl do Anglie na zkoušky. Připravoval jsem se asi čtyři měsíce, učil jsem se hudbu, o tamním světě a postavách. V šatnách během natáčení TBBT jsem zvládl hodně práce. Musel jsem se izolovat a hledat chvíle o samotě.

Je něco konkrétního, co jste se od Meryl naučil?
Překvapení je ohromnou součástí hraní. Dovolit si být překvapený, projít vší tou přípravou a pak předstoupit do místnosti s kamerami a žít tou chvílí – má schopnost žít na obrazovce tak jako nikdo jiný. Navzájem jsme si naslouchali.

Teorie velkého třesku je uznávána v televizi, co vás přimělo vzít to oklikou přes film?
Různá prostředí, různé postavy. Naštěstí je to natolik odlišné, že mě spousta lidí ani nepoznala. To je dobré znamení. Budu rád, když zkusím zahrát tolik postav, kolik jen budu moct.

Zdroj: Vulture.com.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás