The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) The 50 Power Showrunners of 2014

The 50 Power Showrunners of 2014

The 50 Power Showrunners of 2014

50 nejmocnějších leadrů seriálů za rok 2014. Tento mimořádný žebříček publikuje každoročně HollywoodRepor­ter. Za seriál TBBT se umístili producenti Steve Molaro a Chuck Lorre.


6 0
29.11.2014

Steve Molaro

Kdo stojí 1 milion dolarů za epizodu? Molarovi tři hrdinové – Jim Parsons, Johnny Galecki and Kaley Cuoco-Sweeting.

Molaro (47) letos prozradil svou oblíbenou scénu: „I když nemohu říct, že jsem ji napsal "já“, má oblíbená scéna je polibek Sheldona a Amy ve vlaku; a zjištění Penny, že Leonard měl celá léta v peněžence zásnubní prsten."


3 věci, které nesmí chybět v naší místnosti pro scénáristy: „Černo-oranžový míč Nerf, složité modely papírových letadel a zoufalé bádání nad tím, kdy konečně dorazí oběd.

Nejpodivnější střet s fanoušky: „Počítá se dopis, ve kterém mi někdo napsal, že ničím společnost každým řádkem, který napíšu?

Chuck Lorre

Král CBS a muž, který stojí za úspěchem mnoha sitcomů – v poslední době se podílí na přípravách konce úspěšného sitcomu Dva a půl chlapa.

Oblíbená scéna, kterou jsem letos napsal: „Nenapsal jsem nic. Jsem tak trochu spoluautorem s jinými skvělými scénáristy.

Poznámka pod čarou…

Možná jste někteří zaznamenali vznik dokumentu s názvem „Showrunners“. Sama bych se k němu ráda dostala. Jde o dílo plné rozhovorů s tvůrci seriálů, producenty, scénáristy. Až donedávna byli v podstatě neviditelní. Díky médiím a srazům fanoušků se jejich postavení zlepšuje. Konečně se můžeme dozvědět více o jejich práci a problémům, které sebou nese – například střety s herci, či týmem. Ve chvíli, kdy je seriál populární, herce nevyměníte tak snadno… zato produkce je nahraditelná.

Trailer zve k zajímavé podívané, kdy nahlédneme do zákulisí velkého světa zábavního průmyslu. Jeden z trailerů naleznete na oficiálních stránkách.

Stephen Bochco: V první sérii pracují herci pro vás; ve druhé jsou z vás partneři; ve třetí pracujete vy pro ně.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás