The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Valentýnské tajemství odhaleno

Valentýnské tajemství odhaleno

Valentýnské tajemství odhaleno

CBS slibovala vyzrazení tajemství a my ho už známe. Nová epizoda byla mířená na vztahy a ve všech došlo ke změnám, ať už malým, či takovým, které významně ovlivní zbytek série. Kdo ještě neviděl patnáctou epizodu, ať nečte dál.


25 1
12.2.2016

Díky králíčkovi z valentýnské epizody jsme se dozvěděli tajemství, které si Bernadette až dodnes uchovávala jen pro sebe – je těhotná. Musíme se tedy připravit na další posun v ději seriálu, který se léta přibližoval. Seriál se v čase mění a naše oblíbené postavy reálně stárnou, což se nám nová epizoda rovněž snažila sdělit v dějové lince Leonarda a Penny. Od uzavření manželství bylo největším dějovým posunem v manželství Howarda a Bernadette stěhování do rodinného domu Wolowitzových. Producenti tedy v případě těhotenství nijak nespěchali. Přichází dokonce ve vhodnou dobu, kdy mají Wolowitzovi ve svých životech „prázdné hnízdo“ poté, co se odstěhoval Stuart.

Howard by se měl tuto novinku dozvědět v příští epizodě (S09E16 The Positive Negative Reaction) a fanoušci nebudou ošizeni o jeho reakci. O přání založit rodinu mluvil již dříve, bude nadšený? Bude muset zvážnět? Být více mužem? Jak se s těhotenstvím a následným rodičovstvím vypořádají scénáristé a producenti zatím nevíme, a tak doufejme, že vše bude pojato s humorem seriálu vlastním.


(Howard se dozvídá, že bude otcem. Foto: CBS, exkluzivně propůjčeno The Hollywod Reporter)

The Hollywood Reporter vyzpovídal showrunnera Steva Molaro. Přeložili jsme pro vás několik odpovědí na reportérovi otázky.

Kdy jste přišli k nápadu s těhotenstvím Bernadette?
Už jsme se dotkly myšlenky Bernadette, Howarda a dětí, ale ve skutečnosti jsme to nijak neplánovali. Vlastně to ani nebylo plánem pro tuto epizodu. Psali jsme scénář a když jsme dostali ke konci příběhu, myslím, že bylo těhotenství ve vzduchu, protože Bernadette držela zabaleného králíčka, kterého i pojmenovali. Ze srandy jsem řekl: „Co kdyby Bernadette řekla králíčkovi, "Řekneme mu jindy, že jsem těhotná.“ V místnosti na to byla silná, pozitivní reakce, a tak jsme to tam dali.

Proč je zrovna teď ta vhodná doba?
To, co dělá z doby ten správný čas je to, co nás přitahuje. Jen nedávno vrcholil vztah Sheldona a Amy a ptali se nás „Proč teď?“ Částečně se domnívám, že ta skutečnost, jak se lidi ptají PROČ TEĎ, je dobrým důvodem, proč je právě nyní ten správný čas. Zdá se, že na dítě v seriálu není nikdy vhodná doba. Děti si ale dávají na čas, než přijdou na svět. Jsme v polovině 9. série a dítě tu nebude aspoň do poloviny 10. série.

Jak reagovali Melissa a Simon?
Přiměřeně nadšeně i s obavou, jaký to bude mít vliv na seriál. Pochopitelně věděli, že to u nich povede k super dějové lince. Stejně jako Bernadette a Howard, i oni pociťovali spoustu emocí. Ale vím, že jsou z toho nadšení.

Čí reakce na zprávu nás překvapí nejvíc?
Bezpečně mohu prozradit, že Sheldonova reakce nebude typická.

Diskuze /5

Damon_CZ

Tak na Sheldonovu reakci jsem zvědavý… :D Když měl být přítomen u porodu sestry, moc happy nebyl :D

12.2.2016 | 18:33:04
Kquistynka

„nebude typická“ to spíš zní jakože bude štastnej a bude plánovat vlastní, jelikož „typická reakce“ u Shledona je vždycky negativní :D :D

12.2.2016 | 18:51:44
vitujka

No to není žádné překvapení :D :D :D Sheldonova reakce nikdy nebývá typická :D Je to SHELDON! :D

13.2.2016 | 0:04:38
Kykynka

Otázne je, či nebude typická s ohľadom na reakcie ostatných ľudí, alebo typická vzhľadom k jeho bežnému správaniu :)

13.2.2016 | 9:54:49
HanyH

myslím si, že se projeví ta jeho křesťanská výchova :D

13.2.2016 | 14:03:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás