The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 131×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Zajímavosti z finále jedenácté řady TBBT

Zajímavosti z finále jedenácté řady TBBT

Závěr jedenácté série je za námi, doprovázeli ho zástupci Star Treku i Star Wars a spousta hostujících postav. Do 21 minutové epizody se bohužel nevešlo všechno, co producenti do scénáře naplánovali. Některé chybějící momenty a zajímavosti jsme shrnuli v celém článku.

37 0
14.5.2018

  • Šlo o 255. epizodu seriálu.
  • Finálová epizoda byla odvysílána 10. května 2018, avšak termín svatby Sheldona a Amy byl 12. května.
  • Courtney Henggeler (Missy) se do seriálu vrátila 10 let po své první návštěvě. Vypadalo to na opakující se historii s Rajeshem, který vypadal, že by o ni měl zájem, jakmile se dozvěděl, že žijí s manželem odděleně.
  • Wil Wheaton byl v seriálu jako zástupce Star Treku a Mark Hamill zastupoval Star Wars. Epizoda byla navíc plná narážek na sci-fi a fantasy ságy.
  • Z natáčení bylo pořízeno zábavné video Wila a Marka, kde se ptá Wil na datum – ten den bylo zřejmě 4. května a anglické „May the Fourth“ zní skoro jako „May the Force be with you“ – jde navíc o často používanou frázi a 4. květen je považován za „Star Wars den“.
Thumbnail Play icon
  • Komik Teller, který si zahrál otce Amy, zpravidla při svých vystoupeních mlčí a komunikuje nonverbálně. V TBBT ale promluvil, když Penny poděkoval za zkrocení své ženy.
  • V seriálu nám neodvysílali scénu, kde se Amy rozhodla sundat si na obřad své dioptrické brýle. Doufala, že muž, který ji vede uličkou, je její otec a jen matně tušila, že oddávajícím není Wil Wheaton.
  • Wil Wheaton seděl na obřadu vedle své reálné manželky.
  • Do epizody nebyla zařazena ani scéna, kde Sheldon a Amy rozbalují svatební dar od Stephena Hawkinga. Tvůrci si nechali poděkování a vzpomínku na Hawkinga až na samotné finále. Scénu jsme pro vás přeložili.
  • Barry Kripke v závěru obřadu zpíval song „At Last“ od Etty James.

Diskuze /1

pch

Pěkný článek ;) Děkujeme ;)

14.5.2018 | 19:46:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama