The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Znělka k seriálu málem nevznikla!

Znělka k seriálu málem nevznikla!

Znělka k seriálu málem nevznikla!

Proč? Přečtěte si postřehy z nedávného rozhovoru s členy skupiny Barenaked Ladies, která stojí za oficiální znělkou seriálu The Big Bang Theory.


3 0
19.10.2013

Thumbnail Play icon

„Our whole universe is in a hot dense state…“ / „Náš vesmír byl horký, hustý…“

Po zaslechnutí úvodu znělky je hned další věc, která nás napadne: následuje epizoda Teorie velkého třesku. Song, který vznikl speciálně pro seriál, je úvodní znělkou od samého začátku v roce 2007. Ed Robertson a Tyler Stewart z kanadské skupiny ‚Barenaked Ladies‘ prozradili v rozhovoru pro CBS, jak vznikala znělka známého seriálu.


Ed Robertson v rozhovoru říká:

Tenhle projekt přišel záhy po několika velkých zklamáních. Hodně jsme se věnovali práci pro film a televizi. Na chvíli to vypadalo, že nás požádali o práci na tomto velkém projektu, dal jsem do toho všechnu energii a pak mě napadlo, že mají asi tak 60 dalších kapel jako vhodné kandidáty. To, co nakonec chtěli, nemělo nic společného s tím, co žádali. Chtěli jen hit. Přál jsem si, aby mi to řekli.

Dále dodává, že mu Chuck a Bill volali ohledně TBBT: „Víš, jsme velcí fandové a chceme, abyste nám sepsali song.“ Jenže Ed zbystřil a nedal se. Pokud se ozvali dalším velkým muzikantům a stejně tak jim řekli, že je mají rádi a chtějí od nich song (a dodali, že se nikomu jinému neozvali), pak ať to udělají ti jiný, že on nebude plýtvat časem. Upřímnost se vyplatila, neboť si tvůrci pozvali skupinu k sobě, do Los Angeles na natáčení.

Ed zrovna dočetl knihu od Simona Singha o reálné teorii velkého třesku, a tak složil píseň o vesmírné teorii, která se zalíbila.

Tyler Stewart dodává:

Chuck a Bill námi byli unešení. Zaprvé, Chuck Lorre je skvělý muzikant a Bill Prady je pravděpodobně zapojen do všech sitcomů, které jsem kdy měl rád.

Celé interview naleznete ve videu nahoře a níže si můžete poslechnout úplnou verzi songu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

PecaCZE

Moc pěkný :-).

19.10.2013 | 13:57:35
Zlopocasna

Tak to vypadá, že pán Koestler v Roots of coincidence nekecal :-D Skutočne obdivohodná zhoda náhod kniha vs seriál BBT :-D

21.10.2013 | 11:24:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás