The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) 8 důvodů, proč se těšit na osmou sérii

8 důvodů, proč se těšit na osmou sérii

8 důvodů, proč se těšit na osmou sérii

Osmá série přinese spoustu nového, a tak pokud se už nemůžete dočkat, až onen velký třesk nastane, a rádi byste nakoukli pod pokličku děje prvních epizod již nyní, čtěte dál. Článek obsahuje jen a jen spoilery.


6 0
11.9.2014

8. Prostor pro rozvoj postavy Raje

Rajesh Koothrappali, jeden ze čtyř geeků, měl nejchudší dějovou linku ze všech. Zatímco si jeho přátelé našli přítelkyně, dospívali a jeho nejbližší přítel se dokonce oženil, Raj byl ponechán stranou. Jediný pořádný vývoj se mu dostal v době, kdy začal mluvit se ženami bez potřeby alkoholu. Naštěstí se mu povedlo potkat Emily – na jeho možnosti až přespříliš atraktivní ženu. Nevíme, zda pro něj bude Emily tou pravou, ale tvůrci slibují, že se na Raje více zaměří a dopřejí mu štěstí ve vztahu.


7. Více Stuarta

Hromádka neštěstí jménem Stuart Bloom. Jeho nevynášející podnikání, obchod s komixy, skončil v plamenech. I když se v závěru 7. série mohlo zdát, že už větším smolařem být nemůže, dostal nabídku pracovat jako ošetřovatel paní Wolowitzové. Práci, kterou odmítlo mnoho před ním. Nakonec jsme se však dočkali úsměvu na jeho pobledlé tváři a vypadal, že ho tím vlastně potkalo štěstí. I v nové sérii se Stuarta dočkáme a nyní mnohem častěji. Jeho pouto s paní Wolowitzovou přetrvá a mohli bychom se dočkat scén, kdy bude Stuart zasahovat do rodinného vztahu mezi matkou a synem Howardem. Takový náhradní tatík Stuart.

6. Mocenský souboj mezi dámami

Historicky byla Penny vždy v čele, bez práce a plná selského rozumu. Teď už ne. Penny si najde práci a dámy budou soutěžit o vyšší sociální postavení. Především mezi Penny a Bernadette by měly vzniknout sváry.

5. Co Sheldon a Amy?

Na konci minulé série Sheldon odcestoval, aby si vyčistil hlavu. Nešťastnou Amy nechal doma samotnou. O šest týdnů později zavolá Sheldon Leonardovi, aby ho vyzvedl v Arizoně. Leonard přijede i s Amy a ta bude jistojistě naštvaná na svého milého, že nezavolal jí.

4. Sheldon viděl Ameriku… tak trochu

První epizoda nám ukáže našeho oblíbeného experimentálního fyzika v Arizoně, kde byl po 45 denním cestování okraden a přišel i o některé své oblečení. Ano, opět uvidíme Sheldona Coopera bez kalhot.

Z policejní stanice zavolá Leonardovi, aby ho přijel vyzvednout. Na stanici stráví 6 hodin, které si zpříjemní přednáškou o Sherlockovi Holmesovi mířenou policistovi ve službě. Ukáže se, že Sheldon skutečně procestoval Ameriku, ale v každém navštíveném městě zůstal pouze na vlakovém nádraží, kde jedl párky v rohlíku.

3. Pennyinu matku by mohla hrát známá herečka

Jedním z ústředních témat 8. série je bezpochyby závazek Penny a Leonarda a změna uspořádání jejich života… a vlastně plánování svatby. Leč producenti prozradili, že se v této sérii jejich svatby nejspíš nedočkáme, plánování je dovoleno.

Už jsme poznali otce budoucí nevěsty, Wyatta, a matku ženicha, Beverley. O Leonardovu otci něco málo víme z vyprávění, ale matka Penny je velkou neznámou. Několikrát s ní telefonovala, ale nevíme nic podstatného. Kaley Cuoco ztvárňující Penny prozradila, že herečka Lisa Kudrow, kterou znáte minimálně ze seriálu Přátelé (Phoebe), by mohla být dobrou kandidátkou, i když je na roli matky poměrně mladá.

2. Sheldon se stane kantorem

Sheldon přednášel již dříve, ale nyní, ve snaze obohatit svůj profesní život, bude Dr. Cooper jmenován juniorským profesorem na Caltechu. Pro nás to znamená zábavné scény s Howardem, který (jen tak mimochodem) začne zvažovat doktorát! Po více jak sedmi letech posměchu ze strany Sheldona, se mohou nyní tito dva rovnocenně přátelit.

1. Penny dostane skutečnou práci

Ne, že by herectví nebylo skutečnou prací, ale uznejte – čekat sedm let na roli? Sedm let dokázali scénáristé udržovat tuhle postavu v neustálém zápasení s osudem. A to je dlouho. V osmé sérii na Penny konečně čeká finančně dobře ohodnocená práce ve farmaceutické firmě, kde pracuje i Bernadette. Leonard by mohl mít konečně radost z úspěchu své milované, ale jak si poradí s její nově nabitou finanční nezávislostí? A jak jiož bylo zmíněno, kolegyně Penny a Bernadette spolu nebudou za dobře. Zvlášť Bernadette se bude obávat, aby Penny něco nezkazila, a pak následky nepadly na její hlavu. Penny si nejenže najde novou práci, ale změní i image.

Na čí dějovou linku se těšíte nejvíce? A naopak na koho nejméně?

Diskuze /8

iNstinkt-

Lisa Kudrow je mladá ? když je je jí 51.

#4 HermiJ
11.9.2014 | 15:08:51
Serial.Lover

Na tu přednášku se těším :D

11.9.2014 | 15:19:31
jirka164

Nejmin na toho komiksaka a nejvic na vse ostatní :D

překladatel
11.9.2014 | 16:47:43
HermiJ

#1 iNstinkt-: Slova Kaley Cuoco :-D My vlastně ani nevíme, kolik má Penny let…Ve srovnání s Leonardovou matkou vypadá rozhodně jako mladice :)

#5 Engeneer
webmaster
11.9.2014 | 17:56:26
Engeneer

#4 HermiJ: Na začátku bylo Penny 21 let, takže teď jí je 28:-)

#6 iNstinkt-
11.9.2014 | 20:08:33
iNstinkt-

#5 Engeneer: takže Lisa Kudrow klidně její matka bejt může

12.9.2014 | 15:39:35
Stanley

teším sa na všetko :D

15.9.2014 | 18:02:58
Salim Hrdonožka

Sheldon je teoretický fyzik, experimentální je Leonard- Sheldna by to hodně urazilo ;)

19.9.2014 | 21:13:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás