The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Bude desátá řada poslední?

Bude desátá řada poslední?

Bude desátá řada poslední?

Zatímco se nacházíme usprostřed vysílací pauzy a čekáme na nové díly deváté série, můžeme se zabývat budoucností sitcomu. V září 2016 odvysílá CBS první díl desáté série. Bude pro TBBT tou poslední?


18 0
19.3.2016

Showrunner Steve Molaro prozradil žurnalistům z The Hollywood Reporter, že se možná dostaneme za desátou sérii, ale tým producentů bude pokračovat, jako by měla být poslední sérií právě ona desátá.

Faktem zůstává, že desátá série může být konečným bodem. Nevím to a jediné, co teď můžu dělat, je snažit se dělat epizodu za epizodou co nejlepší. Čeká nás přece ještě tolik epizod. I kdyby byla hypoteticky desátá série poslední, teď bych se na to nesoustředil. Vypořádáme se s tím postupem času.


Chuck Lorre se rovněž nepodělil o konkrétní datum konce seriálu. „Dokud se všichni dobře baví a jsme hrdí na show, kterou tvoříme… pak má cenu pokračovat.“ Aby si však seriál mohl udržet svůj úspěch, přijde to vedení na velké peníze.

Teorie velké třesku je stále komedií číslo jedna ve sledovanosti v populaci 18 – 49 let a herci si na výplatách dobře mažou kapsy. Čím více se totiž seriálu daří, o to více si mohou protagonisté říct ve smlouvě. S tolika sériemi na účtu dochází k běžnému jevu, který srozumitelně popsal producent Stephen Bochco: „V první sérii pracují herci pro vás; ve druhé jsou z vás partneři; ve třetí pracujete vy pro ně.“ Co pak teprve v takové desáté…

Prezident stanice CBS, Glenn Geller, souhlasí s tím, že se seriálu daří dobře, ale připouští: „Jsme oběti vlastního úspěchu.“ Dodává, že vysílají spoustu pořadů, které běží již léta, a tak by i sitcom The Big Bang Theory mohl ještě zůstat. „Rádi bychom, aby se vrátil.“ Samozřejmě nejde jen o přání, ale především o dohodu se studiem. CBS je ovšem jednou z nejlukrativ­nějších společností, a tak můžeme očekávat, že pokud se herci nerozhodnou skončit, bude seriál pokračovat.

Lorre i Molaro se shodli, že pokud bude desátá série poslední, dostaneme v ní to, co nám doposud chybělo – formální svatbu Leonarda a Penny, vědecký průlom Sheldona a Leonarda a poznáme nové rodinné příslušníky (Leonardova otce a Pennyinu matku).

Co myslíte, měl by seriál ještě pokračovat, anebo skončit, dokud se ještě pořádně zasmějeme? Na TV obrazovkách se mu v současnosti přece jenom jiná situační komedie nerovná…

Diskuze /26

Spiker

9 série si jakžtakž drží la'tku, takže já jsem spokojený a celkem se i směju. Což je teda pro desátou sérii neuvěřitelné.

19.3.2016 | 13:38:04
SMASH!

Já si osobně myslím, že by měla být desátá řada poslední. Vážně se mi ale líbí závěr článku, kde se Lorre i Molaro shodli na hlavních tématech poslední řady. Ukázat nám zbytek příbuzných + pořádná svatba Leonarda s Penny je nutností a na závěr vědecký průlom ve fyzice. Možná by se proto měli vědci „více“ snažit nad svým bádáním, aby mohli tento průlomový objev povznést a prezentovat v tomto seriálu. :-) Jinak kdyby to neukončili, tak se je pořád čím zabývat ať je to Howard Wolowitz, Rajesh Koothrappali …)

19.3.2016 | 13:44:41
Liss93

Já bych to 10. řadou zakončila, se ctí.

19.3.2016 | 15:55:36
zuzina

Big bang miluju ze všech seriálů nejvíce, ale taky si myslím, že by nebylo moudré seriál příliš natahovat, těch 10 sérií by bylo tak akorát (před šesti lety bych si myslela, že 5 a šlus, že už se seriál dál nemůže rozvíjet.. a ono.. :-) ). Když si vezmete první sérii a charaktery postav, tak je až zarážející, že našli všichni spokojený vztah, a de facto už je každá postava úplně jinde… Ruku na srdce, každý čekal, kdy to Penny dá s Leonardem dohromady, kdy se najde žena, která bude schopna mít ráda Howarda, kdy Sheldon dokáže překonat problém s intimitou, kdy Raj žačne mluvit se ženami. A když se tak stalo, museli jsme změnit pohled na celý seriál.. Takže kam jinam by mohl seriál smysluplně směřovat, aby nás mohl stále uspokojovat?? Proto se mi líbí i myšlenka Lorreho a Molara ohledně případného zakončení. Protože tohle je seriál, na který se rádi podíváme znovu i v náhodném pořadí epizod.. :)

#5 SMASH! #12 Packa
19.3.2016 | 16:32:32
SMASH!

#4 zuzina: Souhlasím s tebou, :-) moc pěkně řečeno. :-)

19.3.2016 | 17:21:47
lightbrand2

To už měli utnout tak u 6. 7. série.....

#7 SMASH!
19.3.2016 | 18:32:12
SMASH!

#6 lightbrand2: To si nemyslím. :-) Po 5 sérii to sice ztratilo svou originalitu, ale kouzlo seriálu je stále s námi.

19.3.2016 | 19:08:54
FlyerNick

Souhlas. Přirovnal bych to třeba k Přátelům, v nejlepším skončit a moct si říkat „Týjo, lidi to sledovali, možná jsme měli udělat ještě aspoň jednu řadu“ než to natahovat jako Dva a půl chlapa a pak si říkat „týjo, měli jsme to utnout dřív, podlení řady už nestály za moc a teď nám všichni nadávají“.

19.3.2016 | 20:18:23
Teapag

Pro mě je to nejlepší seriál co sleduju a i po 9 řadách stále čekám na nový díl. Ano, seriál už není co býval, ale je těžké udržet tu laťku když jí svým humorem a originalitou nasadili tak vysoko. Osobně doufám, že ho nezruší protože by to byla škoda, i když upadá, pořád má své kouzlo.

19.3.2016 | 21:18:30
VampKošilka

No, podle mě už má načase, protože už v 6.série jsem začala mít pocit, že ty postavy, začínají být ohrané a ničím mě nepřekvapí. Nicméně to má furt dobrou sledovanost a jako předskokan novinek se taky hodí.

19.3.2016 | 21:31:15
hanakjarda

Pokračovat!!!

20.3.2016 | 7:53:37
Packa

#4 zuzina: Souhlasím. :) Já jsem pro, aby 10. řada byla poslední a tak nějak hezky to uzavřeli. :)

redaktor
20.3.2016 | 10:20:15
tomasmachalekkkk

No,osobně si myslím,že by bylo na čase to ukončit.Seriál hodně poklesl na kvalitě a hlavně se točíme v kruhu.Ale asi to budou hodně rozhodovat peníze ze seriálu.Takže mám obavu,že to bude nadále natahováno a seriál jen tak neukončí.Možná by to chtělo nějak oživit.Postavy se stále točí jen ve kruhu.Poslední dvě řady mají určitý posun,ale stále si hrají jako by těch devět let neuteklo.Byl byl pro nějaké nové postavy v seriálu.A po­sunout to určitým směrem k ukončení celého seriálu.

20.3.2016 | 11:06:05
Orea

Ukončit! Dřív jsem na novou epizodu čekala, dnes mi nevadí je nevidět v termínu a třeba až po čase si vzpomenu „aha on byl vlastně novej big bang… týjo, už 3 epizody?!“. Už je to dost ohrané a předvídatelné a ne tolik vtipné. Vůbec bych se nezlobila, kdyby skončili už devítkou, osmičkou… bohužel.

21.3.2016 | 1:06:42
oskarka

Já už se taky dívám jen občas, seriál pro mne ztratil překvapující momenty, vše jakoby už bylo – i několikrát – řečeno. A herci nám taky zestárli – kdepak je ta roztomilá Penny z první série – sousedka přes chodbu? Já, když se chci potěšit, dívám se na první sérku – jak u ní Sheldon v noci uklízel, jak Rajesh objevil kouzlo alkoholu a šel na rande s Lalitou Guptou do baru…ach jo, první Vánoce a ubrousek s DNA Leonarda Nimoye…halloweenský večírek a Dopplerův efekt… Teď už je to takové stereotypní, jenomže seriál pronikl k těm, kterým to bere pomaleji a teď jim to konečně docvaklo -ha,Sheldon- Bazinga! Takže teď se dívají i ti, kterým předtím připadal seriál ujety a nerozuměli mu. Herci jsou výtečně placeni a CBS si asi nebude chtít zabíjet slepičku, co snáší zlatá vajíčka… Takže, podle mne, to skončí absolutním rozmělněním někdy po dvanácté sérii… :-(

21.3.2016 | 22:49:53
JNY

Stále to má velice dobrou kvalitu. Není důvod aby desátá řada byla poslední. A ti co tady hlasáte, že už by to mělo skončit, tak není nic lehčího než to nesledovat! Myslím, že se tento Sitcom bez vás v klidu obejde…

#18 Orea
22.3.2016 | 22:20:43
Fredy1

Myslím si že 10 sériou by sa seriál mohol ukončiť zo cťou. Ale kedykoľvek sa ukončí bude to ťažké lúčenie zo seriálom z mojej strany. Je to moja srdcovka, jeden z najlepších seriálov pre mňa.

23.3.2016 | 19:22:42
Orea

#16 JNY: až na to, že to bysme pak nevěděli, jak to skončilo, že? ;-)

#19 JNY
23.3.2016 | 21:33:34
JNY

#18 Orea: A bez toho byste nemohli žít, že? :O)

#22 Orea
23.3.2016 | 21:53:56
paule

je ať klidně pokračují. Pořád se u toho dobře zasměju a občas mě i něco překvapí, sice ne tak často jako dřív, ale mně to stačí. Až to jednou přestane být vtipné, tak koukat nebudu, ale to zatím nenastalo a myslím že seriál má pořád co nabídnout

25.3.2016 | 19:52:50
janay

Jako pardon, ale tenhle seriál nesmí skončit, dokud neuvidím Shamy před oltářem :-D. Přiznám se, že dost často si pouštím starší série jako pozadí k nějaké činnosti a když si vzpomenu, jak Sheldon říká Leonardovi, který se ho ptá, jestli si umí představit intimnosti s Amy, že i sedět s ním (Leonardem) v jedné místnosti je mu nepříjemné…a teď se tak posunul. Amy je skvělá. Leonard a Penny sice takový jako průměr, ale taky doufám, že třeba bude baby. No a na co se fakt těším, jak se Howard bude starat o dítě…promiňte, jak se Howard a Raj budou starat o dítě :-D:-D. Vsadím se, že to Howarda Jr. někde zapomenou :-D:-D. Desátou sérii a třeba i kratší, beru. Myslím, že si kluci zaslouží pořádný objev, těším se na Leonardova otce a i pořádnou oficiální svatbu L+P. A hlavně se opravdu těším, jak to všechno dopadne se Sheldonem. S ním celý seriál začíná a končí…Upřímně si neumím představit, na co pak budu koukat…seriál podobného kalibru asi jen tak nikdo další nenatočí…

26.3.2016 | 21:55:36
Orea

#19 JNY: já teda ne ;-)

27.3.2016 | 23:24:57
Le_chat_noir

Poslední díly jsou oproti předchozím sériím dost průlomové. Předchozí série sice vtipné, ale nic moc se tam nedělo a teď to jde od sexu Sheldona a Amy až po Bernadettino těhotenství. Nepřijde mi, že by seriál ztrácel své kouzlo, naopak, postavy se vyvíjejí, což je normální. Nejsem si jistá tím, že by 10. série měla být ta poslední, protože tenhle seriál je pro mě jeden z nejlepších, ale na druhou stranu nějak nevím, o co by tam pak ještě šlo. Leda čekat na to, až budou mít postupně děti Penny a Leonard nebo Sheldon a Amy :D (což by samozřejmě stálo za to!) každopádně mi tenhle seriál bude jednou hodně chybět!

31.3.2016 | 18:57:57
Jáchym Pochop

Já sem se přestal smát po třetí sérii. Pak sem jen trpně sledoval, jak se seriál vtipný seriál s neustálými narážkami na geek kulturu mění na další přihlouplý sitcom o vztazích. Je mi to líto, ale už to není zajímavý.

3.4.2016 | 21:14:56
LUCCKE

vsetci chodte do …!!!! tento serial je v kazdej serii rovnako uzasny a kludne znesie aj 15 serii :)

21.4.2016 | 11:18:10
Le_chat_noir

Pokud se tu někdo z aktuálních dílů hroutí, doporučuji zaručenou metodu, jak se toho zbavit. N E S L E D U J T E T O!

31.5.2016 | 19:09:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás