The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) České titulky k epizodě The Imitation Perturbation

České titulky k epizodě The Imitation Perturbation

České titulky k epizodě The Imitation Perturbation

České titulky k šesté epizodě dvanácté série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Imitation Perturbation. Titulky pro vás přeložily @JudyVolf, @KlárkaP a @Sluníčko11. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

22 0
26.10.2018

Diskuze /2

Martan73

Rychlost blesku. Díky

26.10.2018 | 17:48:44
FanArrow

Bože, to byl tak super díl, já se jen divím že ten Simon Helberg, nemá stejné peníze jak Person a Kaley, však je to herec mnoha podob, úžasně zahraný Sheldon, jak vzhledově tak i charakterně a jak zahrál toho kominíka s tím přízvukem, no čuměl jsem s otevřenou pusou, + Simon hraje na klavír profesionálně, takže se divím že nemá stejnou sumu jako Person, Kaley, Galecki, upřímně Galecki není lepší než Simon, Jim, a Kaley zajímalo by mě, proč má o tolik víc než ostatní herci z BBT, za mě je Simon nejlepší postava, až skončí BBT tak mi bude moc chybět, doufám že natočí nějaký dobrý seriál nebo film.

27.10.2018 | 3:29:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás