The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Devátá řada od léta na Prima Cool

Devátá řada od léta na Prima Cool

Devátá řada od léta na Prima Cool

Necelé dva měsíce po ukončení vysílání deváté série ve Spojených státech se dočkáme vysílání na české stanici Prima Cool. Dabingové obsazení se přitom nemění.


28 0
5.6.2016

Premiérové řady se na českých televizních obrazovkách dočkáme od 23. června 2016 (zdroj idnes.cz). V současnosti vysílá Prima Cool znovu osmou řadu. Vždy ve všední dny po 21. hodině „nový díl“ a jeho opakování v den následující po 15. hodině.

I v průběhu léta pro vás budeme aktualizovat a o epizodách vysílaných na Prima Cool najdete vždy info v našem menu boxu.


9. série je napěchovaná hostujícími herci a velmi pestrá. Postavy stárnou, vyvíjejí se, ale i přesto jsme se v sérii dočkali kromě vztahových změn i vědeckých objevů a geekovských scén (hraní her, návštěvy obchody s komixy, premiéry v kině). Fanouškům, kteří 9. řadu nesledovali, anebo si ji chtějí zopakovat v češtině, doporučuji dva novinkové články ze září 2015:

(Foto z epizody 9×06 The Helium Insufficiency. Zdroj: CBS)

Diskuze /3

PecaCZE

Jednou začali dávat u nás novou řadu týden po tom co skončila v Americe. To byla asi 7. série. Vždycky to mají tak, že až dojedou na konec, tak začnou dávat novou řadu a to je fajn :). Ta změna v dabingu byla strašná, hlavně u Penny na Amy se ještě dalo zvyknout. Ještě že to změnili.

5.6.2016 | 11:14:24
scottt1

So zmenou dabingu som sa nemohol zmierit. Ja som si nemohol zvyknut na Penny a Amy. Hlavne Penny

6.6.2016 | 21:23:54
JNY

Chtělo by to aby zpětně ten blbéj dabing předabovali :D

7.6.2016 | 16:29:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás