The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Dnešní díl 6x23 The Love Spell Potential

Dnešní díl 6x23 The Love Spell Potential

Dnešní díl 6x23 The Love Spell Potential

Titulky na dnešní díl už jsou přeloženy, vychutnejte si tedy díl s názvem Potenciál kouzla lásky. A kouzlit se rozhodně bude, minimálně v rámci hry Dračí doupě, kterou všichni hrdinové, zcela netradičně, budou hrát společně. Těšit se můžete i na pokračování dějové linie s Lucy a Rajem, i když všem nám je jasné, že s nimi nic nebude tak jednoduché, jak by se zpočátku zdálo.

Za překlad jako vždy děkujeme překladateli Oweyovi!

1 0
10.5.2013

Diskuze /3

PecaCZE

Prostě výbronej díl… snad se Shemy spolu konečně vyspali :-).

10.5.2013 | 20:17:08
Anymouse404

Ach jo, myslim, že to už opravdu přeháněj. Čim dál se to blíží blbýmu tuctovýmu sitcomu jako himym, je to už akorát o blbejch narážkách na sex, naprosto nereálný situace, přehnaná situace s Rajem, Sheldon už je akorát blbej a nevyspělěj než nerovnoměrně vyvynutej génius. Neřikam, že to už neni vtipný, nebo reálný, ale to nic nemění na tom, že už to zápletkama, narážkama, gagama spadlo na úroveň obyčejnýho seriálu jako je třeba ten himym. A to podle mě neni dobře.

11.5.2013 | 11:09:16
JohnyPavic

souhlas, hodně to kleslo, snaha o vtip každou cenu není uplně ono, měli by se trošku vrátit k pořátkům, nechat tam jenom kluky, univerzitu, občas penny…tohle už je zbytečně překombinovaný

11.5.2013 | 11:56:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás