The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Emily a Raje čekají první nesnáze

Emily a Raje čekají první nesnáze

Emily a Raje čekají první nesnáze

Přečtěte si, jak děsivá zrzka ulovila Rajovo srdce. Protiklady se vskutku přitahují. Raj se dostal do nejdelšího vztahu ve svém životě. Ale jak dlouho v něm vydrží?


3 0
26.2.2015

Steve Molaro prozradil, že původně se vztah Emily a Raje neplánoval. „Vzniklo to přirozeně. Líbila se nám jejich chemie, tak jsme spojili jejich cesty a líbí se nám vidět je spolu.

Raj má štěstí na podivínské ženy. Hlavním důkazem je Lucy s fobií z komunikace. Najednou je tu poněkud morbidní dívka s láskou k tetování a hororovým filmům. Raj zřejmě nikdy nepotkal nikoho, jako je Emily.Foto: CBS

Představitelka Emily, herečka Laura Spencer, říká: „Jsou odlišní. Myslím, že je to právě ten důvod, proč jim to funguje. Vždyť ona je strašidelná!“ Ano, to je. Dále herečka dodává: „Myslím si, že nikdy nerandila s někým, jako je Raj. Baví se jeho vtípky a těží z jeho odlišné osobnosti. Miluju plesovou epizodu, kde byli svědky dramatické scény, kterou společně komentovali a hihňali se tomu. Můžeme říct, že je v tom něco hlubšího. Raj je jistě nadšený, že s Emily chodí, ale bude tam rovnocenné nadšení.

Steve Molaro dodal: „Myslím si, že Emily pro Raje představuje něco nového a vzrušujícího. Cítí se příjemně a začíná být připravený pro vztah.

Zatím jediným zádrhelem jejich vztahu byly nesympatie mezi Emily a Penny. Zdá se, že pro pár producenti přichystali první nesnáz ve vztahu.

Budou mít první konflikt, který nebude příjemný. Půjde o první noc, kterou stráví Raj v jejím bytě. Emily má spolubydlící, která obvykle na bytě zůstává, ale tentokrát se Raj octne v jejím bytě sám a zachová se jako hlupák – začne slídit v poličkách a zásuvkách. Nebudu prozrazovat, ale dobře to neskončí,“ doplnil Molaro jakožto nový spoiler.

Článek je poskládán z rozhovorů pro TV Guide a The Hollywood Reporter.

Diskuze /3

Vicar

„Najednou je poněkud morbidní dívka s láskou k tetování a hororovým filmům.“ Připadá vám ta věta stylisticky v pořádku? Jinak super web a dobrej článek, jen si to opravte, prosím! .)

#2 HermiJ
6.3.2015 | 9:36:35
HermiJ

#1 Vicar: Uteklo mi tam „tu“, děkuji.

webmaster
6.3.2015 | 10:09:47
Vicar

Není zač, díky za rychlou reakci!

6.3.2015 | 11:46:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E04: The Explosion Implosion

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze: HDTV.x264-SVA
Překládají @KlárkaP, @JudyVolf a o korekci se stará @Sluníčko11.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, děkujeme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás