The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Howarda čekají těžké časy

Howarda čekají těžké časy

Howarda čekají těžké časy

Spousta fanoušků se těší na novou epizodu kvůli přítomnosti Nathana Filliona. Očekávané díly jsou ale výjimečné i tím, že jimi chtějí tvůrci vzdát poctu zesnulé herečce Carol A. Susi, která propůjčila hlas Howardově matce. Herečka zemřela koncem loňského roku, takže si dali tvůrci chvíli na čas.


8 0
20.2.2015

Tvůrci slibují, že bude nová epizoda velmi emocionální. Fanoušci si samozřejmě kladou otázky, jak se to stane, jak zareaguje Howard, zda se konečně dočkáme její podobizny, například díky fotografii na pohřebním ceremoniálu… Také se ptáme, jestli bude epizoda, anebo Debbiin samotný odchod důstojný, ale také vtipný. Susi byla přece jen velká komička. (pár odpovědí ve Spoileru)

Paní Wolowitzová zemře ve spánku, na návštěvě u příbuzných na Floridě. Howard se dozví zprávu v době, kdy bude Stuart znovu otevírat obchod s komixy. V této situaci by mohlo dojít ke konfrontaci zdrceného Howarda se Stuartem, který použil nábytek z Debbiina domu. Sice si Howard několikrát nahlas přál smrt své matky, ale rozhodně ho zpráva zaskočí a bude truchlit. Po svém.Foto: CBS

CBS vypustila fotografii smutného Howarda sedícího v křesle. Mělo by se jednat o křeslo z matčina domu, které spolu s jiným nábytkem věnovala Stuartovi jakožto investor do jeho obchodu. Až v nové epizodě zjistíme, jak na smutnou událost zareaguje Stuart, který si v posledních měsících vybudoval s Debbie silný vztah.

Očekává se, že se téma rozvine i v dalším týdnu. Nejspíš ale nepůjde o dobu delší, než je nezbytně nutné. Komedie a sitcomy se s truchlícími tématy většinou dlouho nezaobírají.

Spoilery převzaty z webu CarterMatt.com.

Diskuze /1

Mattyv

velmi pěkne rozloučení s dablerkou paní wolovicové :-)

21.2.2015 | 21:54:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás