The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Johnny Galecki: Motorkář a workoholik

Johnny Galecki: Motorkář a workoholik

Johny Galecki je nejlépe známý z role podivínského teoretického fyzika Leonarda Hofstadtera v megahitu TBBT. Již ve věku 4 let prohlásil, že se stane hercem a od svých dětských snů neupustil. Několik postřehů z únorového magazínu DA MAN (včetně fotek) přinášíme v článku.

0 0
18.2.2013

DA MAN: Zdá se, že Leonard a Penny dosáhli v této sezóně nové úrovně. Myslíš si, že konečně našli stabilitu anebo jsou před nimi další výzvy? „Posledních pár sezón se jistě vyvíjeli, ale buďte si jisti, že před nimi číhají skalní vody, jako tomu ve vztazích bývá. Plus, jen málo komedií těží z "žili šťastně až do smrti“.

DA MAN: Mnoho kritiků říká, že tato série patří k nejsilnějším díky novému dynamickému triu v podobě žen. Řekl bys, že se pozornost přesunula z příběhu o čtyřech přátelích na to, jak zvládají své vztahy?

„Neřekl bych, že se pozornost přesunula. Řekl bych, že se dějové linie rozrostly. S více postavami je více možností. Skvělá věc na naší skupině je, že scénáristé mohou kombinovat postavy a dělat tak skvělé scény.“ 

DA MAN: I když nejsi „nerd“ v tradičním slova smyslu, přiznal jsi, že jsi „motorkový nerd“. Co tě na nich tolik fascinuje? „Je to meditace, jako mysl přizpůsobená k řízení. Mnozí si myslí, že by to mělo být nervy-drásající, protože si musíš uvědomovat vše, co se na silnici děje, že nemůžeš otevřít mysl pro cokoliv jiného, co se děje ve tvém životě.“

DA MAN: V rozhovorech prozradila tvá matka, že jsi už jako čtyřletý vyjádřil touhu stát se hercem. Máš tušení, kde se to v tobě vzalo? „Nemám tušení. Nikdo z rodiny nikde neúčinkuje. Je pro mě záhadou, jak se slovo "herec“ stalo součástí mého slovníku."

DA MAN: V minulosti jsi prozradil, že jsi nejšťastnější, když pracuješ. Jak vyplňuješ čas ve volných dnech? „Prostě se zaneprázdním. Cestuji, píšu, zkouším hrát na nové hudební nástroje. Trávím čas s rodinou a přáteli. Vařím. Mám vinici na centrálním pobřeží, takže vkládám hodně energie a času do ní. Jsem kluk z Chicaga – vlastnit půdu je strach nahánějící a vzrušující dobrodružství, díky kterému se hodně naučím.“

  • 101014572-Suit-by-Ted-Baker-v-neck-by-Diesel-Shoes-by-Ted-Baker-Pants-by-Burberry-122-254lo-481bc2d76f04f9286dce88253b460696.jpg
  • 101023376-Suit-shirt-and-tie-by-Burberry-Prorsum-shoes-by-The-Generic-Man-socks-by-Polo-by-Ralph-Lauren-122-541lo-66b1724ecde21d4e8fdc4ee420c6f54f.jpg
  • 101017111-Shirt-tie-and-trousers-by-Burberry-Prorsum-shoes-by-The-Generic-Man-socks-by-Polo-by-Ralph-Lauren-1024x663-122-467lo-3f89999875cad9b16c6eebef7d0a7f39.jpg
  • 101011799-Jacket-by-John-Varvatos-shirt-and-bowtie-by-Turnbull-Asser-122-406lo-1db5c2e545532971752733fd807d3639.jpg

Diskuze /1

Marketka

Když nemá tu šílenou mikinu s kapucí, vypadá najednou o pět deset let starší, nepřijde vám? :-)

čestný člen redakce
20.2.2013 | 21:50:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama