The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Kaley Cuoco prozradila, že bude při natáčení finále brečet

Kaley Cuoco prozradila, že bude při natáčení finále brečet

Kaley Cuoco prozradila, že bude při natáčení finále brečet

Herečka Kaley Cuoco se rozpovídala o tom, jaké pro ni bude natáčení úplně posledního dílu seriálu The Big Bang Theory, a prozradila, že sitcom bude zakončen ve velkém stylu.

9 0
15.4.2019

Teorií velkého třesku se už brzo rozloučíme a všichni, kdo budou pracovat na poslední epizodě, ví, že loučení nebude jednoduché. Herečka Kaley Cuoco, představitelka Penny, při nedávném rozhovoru pro E! News prozradila, že při natáčení posledního dílu bude určitě brečet a že nejspíš nebude jediná.

„Jsem ráda, že odejdeme s pořádným třeskem. Nechce se mi to říkat, ale vlastně je to pravda. Chtěli jsme pořádný konec,“ prozradila Cuoco. Jelikož bude poslední epizoda dvanácté řady úplně finálním dílem celého seriálu, tak bude natočena trochu jinak, než ostatní epizody, které jsou nejčastěji natáčeny před publikem ve studiu.


„Ve skutečnosti to všechno natočíme předem, abychom to měli hotové, a až pak tam přidáme reakce publika. Bude to tak nejspíš proto, že všichni tuší, že budu pořád brečet,“ svěřila se herečka. Epizoda bude předtočena proto, že bude pro všechny herce natáčení poslední epizody plné emocí a spousty slz.

Nemusíme se však bát, že bychom přišli o rekce diváků na jednotlivé scény: „Pořád chceme, aby tam byly reakce diváků, takže tam pak budou dodány, ale natočíme to předem. Pokud tedy někdo začne nečekaně brečet, tak prostě bude brečet, a garantuju vám, že na slzy dojde.“

Cuoco doufá, že si bude moci ze studia vzít s sebou domů obrázek s roboty, který visí již od pilotního dílu v obýváku, protože neví, co by si bez něj počala. „Už roky na ně koukám. Zvykla jsem si na ně. Myslím, že když se na ně nebudu koukat, nebudu vědět, co si mám počít, takže je potřebuju ve svém obýváku.“

Kromě toho se prý pokusila přivlastnit si i pohovku, ale to se ostatním moc nelíbilo. „Pokud se snažíte z placu něco získat, pak je to opravdový boj na smrt. Vypuknou kvůli tomu výtržnosti,“ informovala herečka.

Nejlepší výhrou, kterou někdo může ulovit, se prý stala dóza na sušenky v podobě Batmana. Kromě toho si všichni snaží přivlastnit věci jako knihy a různé umělecké kousky, ale Cuoco myslí na něco úplně jiného. Konkrétně na to, kdo vypije všechen ten alkohol, co mají v ledničce.

A co by si nejvíce Kaley Cuoco přála, aby se stalo ve finále seriálu? Chtěla by, aby byl opraven výtah, který již od úplného začátku seriálu nejede.

Finále sitcomu The Big Bang Theory, který se stal nejdéle vysílaným vícekamerovým sitcomem všech dob, nás čeká 16. května (u nás 17. května v brzkých ranních hodinách).

Budete taky u finále brečet? Co byste chtěli ukořistit, kdybyste si mohli něco z filmového placu odnést, a co byste rádi viděli ve finále? Dejte nám vědět do komentářů.

Foto: CBS

Diskuze /6

Drahu68

opraví výtah, všichni do něj nastoupí a… konec :cool: absolutně nejdrsnější závěr seriálu

#2 NewPerson #3 Martan73
16.4.2019 | 7:54:00
NewPerson

#1 Drahu68: You ma'am made my day, thanks.:D

16.4.2019 | 10:55:54
Martan73

#1 Drahu68: Co je na tom drsného? Ledaže by s nimi spadnul.

16.4.2019 | 14:15:00
Datelo

Taky chci opravený výtah. Dále chci vyřešit vztah Howarda s jeho otcem. Možná by k němu neměl tak negativní vztah, kdyby zjistil, že svou rodinu musel opustit, aby je udržel v bezpečí. Možná je otec Howarda na vysoké pozici avšak tajné. Představitel Sheldona se vyjádřil v jednom rozhovoru, že obecně platí, že když tvůrci do seriálu začnou plést děti, tak jsou ve skutečnosti s nápady u konce. V tomto případě má pravdu. Nevím, co si mysleli, když tam dali hned dvě děti. Koukám na to vlastně už jen ze zvědavosti, zda se vyřeší původní dějové linky.

Nejlepší závěr by byl, kdyby Sheldona nechali zemřít nějakou nehodou v laboratoři, načež by se díky tomu podařilo objevit něco zásadního a dostal by nějakou cenu posmrtně. Tím, jak by umřel by si naše postavy pak uvědomili, že jejich život byl mimořádný právě díky němu. Penny s Leonardem otěhotní a rozhodnou se, že jejich dítě se bude jmenovat Sheldon. To by byl krásný závěr. A ne vole, že Bernadet ztratí sponku, pohádají se, pak ji najde v prdeli a pak se usmíří.

16.4.2019 | 14:27:36
caesarSK

podla mna to skonci tak, ze bude tehotna penny aj amy. teda najprv amy az potom „necakane“ penny. k uplnej dokonalosti by mohli pridat sandru bullock pre raja :)

16.4.2019 | 18:52:32
theplanetoftheapes

Výborně, ubrečené finále, už se těším :/ Jen si zjistěte něco o režisérovi jak tehdy zakončil Doktůrky a Dva a půl chlapa, všichni byli z toho naštvaní. Nic epického nečekejme, bude to nějaký trapas.

17.4.2019 | 7:13:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás